+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Інформуємо про доступність корпоративних ліцензій для ABBYY PDF Transformer+, які дозволяють легко розгорнути продукт у корпоративному середовищі на багатьох робочих станціях.

Тепер в ABBYY PDF Transformer+ доступні такі види корпоративних ліцензій:

  • Однокористувальна ліцензія передбачає окремий серійний номер на кожну ліцензію та окрему «ручну» активацію на кожній робочій станції (технічно цей той ж тип ліцензії, що і той, який поставляється в коробках / ESD); В одному серійному номері міститься кілька ліцензій, які автоматично активуються при першому запуску на робочій станції.
  • Розрахована на багато користувачів ліцензія для термінального сервера. Кількість одноразових підключень користувачів обмежується кількістю придбаних ліцензій. В одному серійному номері може бути кілька ліцензій.

Для ліцензій з автоактивацією та для термінального сервера необхідні окремі продуктові дистрибутиви. Звичайний коробковий (або ESD) дистрибутив не підходить для цих типів ліцензій. У дистрибутиві продукту можна знайти посібник адміністратора, в якому описано встановлення корпоративних ліцензій.

Інші новини