+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новости

Imperva представила Imperva API Security з неперервним виявленням API та класифікацією даних

Imperva вводить безпеку IMPERVA API з безперебійним API та класичними даними

Imperva API Security легко вставати посеред дороги, завдяки видимості і захістським даним в старих і похмурих програмах. Takozh, в області легкого включення в Імперва Хмарний веб-додаток Firewall (WAF) або shvidko burnouts yak autonomous, schob otrimati uyavlennya про весь трафік API.

Imperva API Security захистила інтерфейси прикладного програмування (API) в середині розробки деяким часто адекватним способом контролювати брак часу. За гартнера® данину, "до 2024 року, злий АФІ і пов'язані з ними вітокі даніх збільша майже вдвихи", - прогнозують Марк О'Ніл та Шамін Піллай у трав'яні світі 2021 рок "10 промов, які лідері в галузі розробки програми провини знаті про АФІ".

Api запущені для покращення кількості програм, які прискорять цифрову трансформацію та розвиток програм. У 2022 році WAF-трек проводив Imperva Research Labs, частина веб-треку, який схожий на API, у 2022 році результати проєкту зросли на 30% випадків. Я подбаю про те, щоб системою API розбиралося міністерство фінансів. Мотиви шкідливого ПЗ часто полягають у націоналізації на API yak на шляху до базової інфраструктури та бази даних даних. Imperva API Security є проблемою для розробки API. Продукт злих різіків та вітоку даніх, віявляючі тиновові АПІ, та пропонуйе віремавня для розповсюдження програми безпеки та адміністраторів безпекі.

Основи безпеки API Imperva:

  • Ідентифікувати та отримати доступ до API: API zahist mae buti безпосередньо до стратегій організації конференції. Imperva API Security автоматично надає пов схему скін API, ідентифікації та класифікуючі дані, які здатні проходити через ніго.
  • Без перебоїв, api і схем. Завдяки прості активіціі API REST shvidko vyavlya, завдяки чому допускається створення позитивної моделі безпеки. Впровадження API відбувається автоматично, за допомогою команди йти в ногу з розробниками, а API часто використовується в роботі-носії.
  • Фірмова модель шлюзу: Imperva API Security - це право працювати в старих, якісних і високопоставлених програмах, включаючи Kubernetes, автономні програми, автономні мікросервіси, веб-шлюзи API та інфраструктуру. Гнучка моделі розгортання забеспектуе захіст як загальносхональних, тому і внутрішньо-східних API в одному регіоні, не спираючись на робот-групу дистриб'юторів.
  • Управління API: Відкрийте про точку API, але i про основне ядро API. Цей контекст допоможе керівникам підприємств впроваджувати строго регламентовані галуси в розробку моделі управління і наступне.

Imperva API Security - це унікальний продукт для аптек і послуг. Як основні компоненти платформного забезпечення на ринку платформ для веб-додтків та API, Imperva здатна виявляти критично важливі програми та інфраструктуру онлайн-шахрайста, DDoS-атак та ШКІДЛИВИЙ API.

Другие новости