+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

ImmuniWeb випустила безкоштовне рішення Website Security Test, призначене для перевірки безпеки сайтів

ImmuniWeb випустила безкоштовне рішення Website Security Test, призначене для перевірки безпеки сайтів

Швейцарська ІБ-компанія ImmuniWeb (раніше відома як High-Tech Bridge) випустила безкоштовне рішення Website Security Test, призначене для перевірки безпеки сайтів та відповідності стандартам PCI DSS, зокрема, пунктам 6.2, 6.5 та 6.6.

Інструмент дозволяє проводити аналіз систем управління контентом (CMS), web-серверів, політик безпеки, а також виявляти проблеми, пов'язані з конфіденційністю.

Зокрема, Website Security Test перевіряє наявність захисного екрану рівня додатків (WAF), актуальність версій CMS та їх компонентів, актуальність компонентів JavaScript, коректність налаштувань cookie-файлів, активність каталогів web-сервера, а також наявність програмного забезпечення для майнінгу криптовалют. Також інструмент проводить перевірку на предмет наявності уразливостей у ПЗ.

Крім того, інструмент аналізує HTTP-заголовки, пов'язані з безпекою, шифруванням та конфіденційністю, та політики захисту контенту, покликані забезпечити захист від XSS-, CSRF-атак, атак з використанням здирницького ПЗ та програм для видобутку криптовалюти.

>

Після завершення перевірки інструмент видає оцінку безпеки (рівні від А+ до F) та надає звіт про проблеми, виявлені на сайті.

Інші новини

Найкраща ціна