+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

ImmuniWeb Discovery від компанії High-Tech Bridge дозволяє виявити повний перелік використовуваних піддоменів, API, web- та мобільних додатків, що розповсюджуються або пов'язані з тестованим доменним ім'ям.

Сервіс ImmuniWeb Discovery від компанії High-Tech Bridge дозволяє швидко виявити повний перелік піддоменів, API, web- та мобільних додатків, що використовуються.

У Мережі з'явився новий безкоштовний сервіс, орієнтований на безпеку web-додатків. ImmuniWeb Discovery від компанії High-Tech Bridge дозволяє виявити повний перелік піддоменів, API, web- і мобільних додатків, що поширюються або пов'язані з доменним ім'ям, що використовується.

Для того, щоб просканувати периметр web-програми, необхідно  зареєструватися на сайті та додати доменне ім'я для проведення тестів.

Сервіс використовує широкий спектр неінтрузивних технік для збору інформації та поєднує різні безкоштовні сервіси всередині єдиного інтерфейсу. Таким чином, користувач може відстежувати, визначати та позначати ризики, рівень відповідності ІБ-стандартам для різних web-сайтів та мобільних додатків.

Виявлення та інвентаризація додатків – важливий аспект, який багато компаній не реалізують належним чином і в результаті зазнають невдачі незалежно від того, яке рішення щодо оцінки захищеності додатків використовують.

Інші новини

Найкраща ціна