+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Ideco - перший російський фаєрвол нового покоління

У світі корпоративних інформаційних систем фаєрволи вже давно стали таким самим стандартом мережевої безпеки, як, наприклад, антивіруси. Неможливо уявити сучасний комплекс із захисту корпоративної мережі, який би не включав у себе брандмауер. У рамках концепції Next Generation Firewall міжмережові екрани стають повноцінним бізнес-інструментом, за допомогою якого компанія може вирішувати набагато ширший спектр завдань.

Що має вміти фаєрвол нового покоління?

· Не просто пропускати потоки інформації, але й сам брати участь у їх обробці, включаючи контроль вихідних потоків на присутність даних, класифікованих як конфіденційні.

· Мати гнучкі можливості управління політиками для різних груп користувачів у залежно від точки підключення, часу доби, рівнів допуску чи призначених бізнес-завдань. Наприклад, доступ до будь-яких сайтів у неробочий час або виділення максимально широкого каналу на період проведення відеоконференції. Забезпечувати фільтрацію трафіку за типом програм, наприклад, з можливістю блокування будь-якого Skype-трафіку. Мати комплексний арсенал засобів мережевої безпеки: від підтримки фільтрації по Layer-7 до вбудованих антивірусних двигунів, системи IDS/IPS і модулів шифрування трафіку сучасними криптоалгоритмами. NGFW-інструменти. З кожною новою версією продукт стає більш цікавим і незамінним. /p>

· «розумна» система моніторингу, яка дозволяє створювати звіти практично за будь-якими критеріями;

· підтримка російських криптоалгоритмів для передачі конфіденційних даних.

Все інше в Ideco ICS вже є, включаючи антивіруси та антиспами, брандмауер користувацьких додатків та фільтрацію по Layer-7, модуль DLP для захисту від витоків, real-time моніторинг усіх з'єднань та багато іншого, всього понад 35 сервісів та мережевих служб.

Інші новини