+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

iCloud Drive - Apple та Microsoft об'єдналися для створення хмарного інтерфейсу

iCloud Drive - Apple та Microsoft об'єдналися для створення хмарного інтерфейсу

Apple і Microsoft об'єдналися для створення інтерфейсу iCloud Drive, який повинен вирішити деякі проблеми сумісності. Нова програма iCloud, призначена для користувачів ОС Windows 10, була додана в Microsoft Store. Повідомляється про те, що цей додаток буде використовувати ту ж технологію, що була задіяна в програмі Microsoft OneDrive. Таким чином, ми бачимо рідкісний випадок співпраці двох найбільших конкурентів. Використання нової програми дозволить отримати доступ з ПК або смартфона до фотографій, відео, пошти та інших файлів, що зберігаються в обліковому записі iCloud.

Швидше за все, кожен користувач, який намагався взаємодіяти зі старим додатком iCloud, підтвердить, що він був не надто зручним. Восени минулого року не було версії програми iCloud, що підтримує інсталяцію на Windows 10 з останніми оновленнями. Навіть після того, як Apple випустила програму iCloud, сумісну з Windows 10, користувачі ПК продовжували стикатися з повільною швидкістю синхронізації та іншими проблемами.

Запуск нової програми для Windows можна вважати великою подією, оскільки продуктів Apple, сумісних з операційною системою Microsoft, практично немає. У налаштуваннях програми користувач може вказувати, які дані слід зберігати локально, а які потрібно перемістити у хмарний простір. Розміщені в iCloud документи відображаються у стандартному провіднику, навіть якщо вони не завантажувалися на локальний ПК. Підтримується функція спільної роботи з файлами, при використанні якої здійснюється синхронізація змін, що вносяться між усіма пристроями.

Інші новини