+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

IBM опублікує компілятор мови програмування COBOL для платформи Linux

IBM опублікує компілятор мови програмування COBOL для платформи Linux

IBM опублікує компілятор для мови програмування COBOL для платформи Linux. Компілятор буде поставлятися у вигляді фірмового продукту. Версія для Linux заснована на тих же технологіях, що і продукт Enterprise COBOL для z/OS і забезпечує сумісність з усіма поточними специфікаціями, включаючи зміни, запропоновані в стандарті 2014 року.

На додаток до оптимізуючого компілятора, який можна використовувати для побудови існуючих додатків COBOL, він включає в себе набір бібліотек середовища виконання, необхідних для запуску програм на Linux. З особливостей виділяється можливість розгортання зібраних додатків в гібридних хмарних середовищах, які використовують платформи IBM Z (z/OS), IBM Power (AIX) і x86 (Linux). З підтримуваних дистрибутивів заявлені RHEL і Ubuntu. За своїми можливостями і продуктивності версія для Linux визнана придатною для розробки критично важливих для бізнесу додатків.

У цьому році кобол виповниться 62 роки і залишається одним з найстаріших активно використовуваних мов програмування, а також одним з лідерів за кількістю написаного коду. Станом на 2017 рік 43% банківських систем продовжували використовувати COBOL. Код COBOL використовується при обробці близько 80% особистих фінансових операцій і в 95% терміналів для прийому платежів банківськими картами. Загальна кількість використовуваного коду оцінюється в 220 мільярдів рядків. У зв'язку з доступністю компілятора GnuCOBOL підтримка мови COBOL на платформі Linux була присутня і раніше, але не розглядалася фінансовими установами як рішення для промислового використання.

Інші новини

Найкраща ціна