+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

IBM оголосила про значні досягнення у програмному забезпеченні, яке дозволить суттєво знизити вартість зберігання даних та вдосконалити рішення для гібридних та приватних хмарних середовищ.

IBM оголосила про значні досягнення у розробці флеш-сховищ та програмного забезпечення, які дозволять суттєво знизити вартість зберігання даних та вдосконалити рішення для гібридних та приватних хмарних середовищ.

Новий масив FlashSystem може зберігати більше інформації в тих самих габаритах і дозволяє знизити вартість зберігання даних більш ніж у 2 рази. Нова версія ПЗ Spectrum Virtualize спрощує міграцію даних у хмарні середовища та аварійне відновлення з них. Нове програмне забезпечення, яке дозволяє використовувати як власні сховища IBM, так і сторонні рішення спільно з контейнерними середовищами Docker та Kubernetes. Пілотна версія ПЗ IBM Spectrum Control Storage Insights Foundation, що поєднує сховища даних з технологіями штучного інтелекту та машинного навчання. Це ПЗ дозволяє збирати метадані та діагностичну інформацію для оптимізації. продуктивності, що використовується ємності та безпеки інфраструктури зберігання даних

Нові функції флеш-систем IBM та програмного забезпечення IBM Spectrum Storage будуть доступні в четвертому кварталі.

Інші новини

Найкраща ціна