+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

IBM оголосила про те, що RemoteMyApp використовуватиме IBMCloud для глобального розширення та масштабування ігрової платформи Vortex

IBM оголосила про те, що RemoteMyApp буде використовувати IBMCloud для глобального розширення та масштабування ігрової платформи Vortex

IBM оголосила про те, що RemoteMyApp буде використовувати IBMCloud для глобального розширення та масштабування ігрової платформи Vortex.

Користувачі Vortex можуть грати в будь-якій точці земної кулі і практично на будь-якому пристрої— на смартфоні, планшеті, смарт-телевізорі. Саму гру при цьому встановлювати не потрібно: для входу використовується спеціальний додаток. Зі зростанням популярності платформи виникла необхідність масштабувати Vortex, системи оновлення платформи та її функції, щоб вона могла відповідати зростаючим очікуванням гравців. Вибір упав на IBM Cloud, оскільки це рішення забезпечить глобальне розширення платформи, гарантуючи при цьому низький рівень затримки в іграх незалежно від кількості користувачів та типу пристрою.

Завдяки IBM Cloud платформа Vortex забезпечить високі обчислювальні потужності з використанням графічних процесорів. Спираючись на потужні сервери, розміщені майже в 60ЦОДах IBM у різних країнах світу, Vortex зможе обслужити будь-яку кількість гравців з усіх континентів без зниження ефективності та якості роботи сервісів, а також за мінімальних затримок під час гри. Бібліотека ігор розміщуватиметься в хмарі, і завдяки цьому в них можна буде грати навіть на пристроях колишніх поколінь, оскільки вся обробка, у тому числі графіки, відбуватиметься у хмарі, стверджують в IBM.

Останнім часом онлайн-ігри все частіше переводяться на хмарні сервіси, і тому є дві основні причини: постійне збільшення числа гравців і зростання популярності мобільних пристроїв. Vortex - ще одна з безлічі платформ, що перейшли на IBMCloud. Вибір пояснюється тим, що IBMCloud підтримує глобальне масштабування платформ і дозволяє швидко встановлювати оновлення, що, безперечно, є важливим в умовах високої конкуренції на ринку онлайн-ігор.

«Ігри-самий швидко розвивається сектор індустрії розваг. Дохід від самих лише ігор майже втричі перевищує дохід світової кіноіндустрії. У нас є користувачі практично у всіх країнах світу, і кількість передплатників збільшується з кожним днем, тому нам потрібен IBMCloud як надійна основа для глобального масштабування».

Інші новини