+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

IBM оголосила про додавання штучного інтелекту до реляційної СУБД DB2

IBM оголосила про додавання штучного інтелекту до реляційної СУБД DB2

IBM оголосила про додавання штучного інтелекту в свою реляційну СУБД DB2, перша версія якої була випущена 36 роками раніше.

Оновлена ​​СУБД підтримує розробку програм для інтелектуальної обробки даних за допомогою нових драйверів, в яких реалізовано сумісність з різними мовами програмування та платформами. В IBM говорять, що розробники можуть легко будувати та аналізувати моделі машинного навчання для додатків, створених з використанням DB2. Передбачається, що такі програми будуть більш надійними, вимагатиме меншого обсягу ресурсів для управління та сприятиме збільшенню продуктивності.

Підтримувані мови - Go, Ruby, Python, PHP, Java, Node.js і Sequelize. Крім того, DB2 також підтримує інструмент для створення аналітичних звітів Jupyter Notebook та Visual Studio Code.

Бази даних повинні бути розумнішими. Завдяки тому, що з DB2 зробили нову СУБД із використанням штучного інтелекту, користувачі зможуть оптимізувати все: від використання структур даних, пам'яті та диска до найскладніших запитів

У DB2 також з'явився інструмент Augmented Data Explorer, що дозволяє робити запити усно природною мовою і отримувати відповіді у формі візуалізованих даних.

Ще одне нововведення - підтримка блокчейна і звичайного движка SQL для доступу до даних інших платформ IBM. Нарешті, до СУБД додано технологію Data Virtualization із сервісу IBM Cloud Private for Data, за допомогою якої користувачі можуть шукати дані в найрізноманітніших джерелах, заощаджуючи час, який раніше витрачалося на операції вилучення, перетворення та завантаження

Інші новини