+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

IBM і Fraunhofer-Gesellschaft оголосили про партнерську угоду в галузі квантових обчислень

IBM та Fraunhofer-Gesellschaft оголосили про партнерську угоду в галузі квантових обчислень

IBM і одна з провідних європейських організацій за прикладними дослідженнями Fraunhofer-Gesellschaft оголосили про партнерську угоду в галузі квантових обчислень з метою розвитку досліджень у Німеччині. Метою співробітництва є створення нової спільноти для розробки галузевих та прикладних стратегій квантових обчислень.

Згідно з умовами угоди, на одному з підприємств IBM у Німеччині буде розгорнуто систему IBM Q System One, яка стане першою установкою такого роду в Європі. IBM Q System One, розроблена IBM Research, забезпечує якість, надійність і відтворюваність багатобітових операцій, дозволяючи проводити сучасні квантові обчислювальні дослідження в наукових та промислових цілях.

В ідеалі квантові обчислення дозволять зрозуміти складні молекулярні та хімічні взаємодії, вирішити найскладніші проблеми оптимізації та зробити величезний крок уперед у ділянці ІІ. Такі успіхи можуть призвести до відкриття нових життєво важливих ліків, покращити ланцюжка поставок і оптимізувати моделі фінансових даних.

Спільна ініціатива Fraunhofer-Gesellschaft та IBM дозволить об'єднати видатних науковців та промислових діячів у центрі квантових обчислень Fraunhofer Competence, який вже активно працює у галузі квантових технологій на базі чотирнадцяти інститутів. Всі учасники отримають доступ до передових квантових систем IBM через IBM Q Experience, а також до кращого програмного забезпечення та інструментів. Крім того, всі співробітники зможуть пройти навчання у провідних технічних експертів IBM

Інші новини