+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

IBM та Chainyard оголосили про створення нової мережі на базі ексклюзивної блокчейн-платформи Trust Your Supplier (TYS, довіряй своєму постачальнику)

IBM та Chainyard оголосили про створення нової мережі на базі ексклюзивної блокчейн-платформи Trust Your Supplier (TYS, довіряй своєму постачальнику)

IBM та консалтингова компанія у сфері блокчейну Chainyard оголосили про створення нової мережі на базі ексклюзивної блокчейн-платформи Trust Your Supplier (TYS, довіряй своєму постачальнику), призначеної для підвищення якості перевірки постачальників, їх реєстрації та управління життєвим циклом інформації, а також значного скорочення часу та грошових ресурсів для проведення цих операцій.

У IBM є понад 18 500 постачальників по всьому світу. Компанія планує розпочати протягом найближчих кількох місяців використовувати мережу TYS, і спочатку включити до неї 4000 власних постачальників у Північній Америці. Згідно із заявою компанії, підрозділ IBM Global Procurement розраховує, що використання TYS дозволить скоротити час прийняття на підключення нових постачальників на 70–80 % за потенційного скорочення адміністративних витрат на 50%.

Завдяки використанню децентралізованого підходу та журналу, побудованого на блокчейні, мережа TYS дозволить позбутися контролю процесів у ручному режимі, а також знизити ризики шахрайства та появи помилок у ланцюжках поставок. Як повідомила IBM, TYS створює цифровий паспорт для ідентифікації постачальника у мережі блокчейну, який дозволяє постачальникам обмінюватися інформацією з будь-яким дозволеним покупцем у мережі.

«TYS планує додавати додаткові функціональні можливості в міру масштабування мережі », — повідомив керуючий директор IBM Blockchain Ventures. За його словами, TYS була створена як міжгалузева блокчейн-мережа для функцій матеріально-технічного постачання. Перший варіант використання мережі стосується лише перевірки нового постачальника та його прийняття на обслуговування.

Крім IBM до учасників-засновників мережі TYS увійшли такі компанії, як Anheuser-Busch InBev, Cisco, GlaxoSmithKline, Lenovo, Nokia, Schneider Electric та Vodafone. Тим часом сторонні контролюючі організації, такі як Dun & Bradstreet, Ecovadis та RapidRatings, здійснюватимуть зовнішню перевірку або аудит безпосередньо в мережі.

Інші новини