+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

IBM Data Asset eXchange (DAX) - IBM запустила портал з безкоштовними наборами даних для машинного навчання

IBM Data Asset eXchange (DAX) - IBM запустила портал із безкоштовними наборами даних для машинного навчання

IBM запустила портал з безкоштовними наборами даних для машинного навчання. Компанія називає IBM Data Asset eXchange (DAX) унікальним проектом для корпоративних клієнтів, незважаючи на присутність в інтернеті (наприклад, на GitHub) великої кількості відкритих масивів даних.

Як заявляють у IBM, DAX є колекцією «ретельно відібраних безкоштовних та відкритих наборів даних», які постачаються з «чітко визначеними ліцензіями». Всі записи та метадані представлені у стандартизованому форматі, тому їх простіше використовувати для тренування алгоритмів машинного навчання та штучного інтелекту.

У репозиторії DAX можна зустріти унікальні масиви даних, якими користуються в IBM і IBM Research: наприклад, Finance Proposition Bank та Contracts Proposition Bank, призначені для покращення розуміння природної мови рішеннями IBM.

IBM позиціонує DAX як додаток до сховища IBM Model Asset eXchange (MAX), в якому фахівці з обробки даних та розробники можуть отримати безкоштовні моделі машинного та глибокого навчання з відкритим вихідним кодом.

IBM хоче полегшити використання даних DAX і MAX у поєднанні зі своїми ІІ-продуктами, а також гібридними та багатохмарними інструментами, йдеться у блозі компанії

Інші новини