+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

IBM Cloud Paks надаватиме спільну операційну модель та єдиний набір сервісів

IBM Cloud Paks надаватиме загальну операційну модель та єдиний набір сервісів

Згідно з заявою IBM, можливості, орієнтовані на роботу в хмарі, будуть надаватися у вигляді інтегрованих рішень, що отримали загальну назву IBM Cloud Packs. Дане ПЗ, сертифіковане IBM і має контейнерний формат, надаватиме загальну операційну модель та єдиний набір сервісів, включаючи управління ідентифікацією, безпеку, моніторинг та ведення журналів, а також покращені видимість та контроль у хмарному середовищі завдяки уніфікованій та інтуїтивній панелі управління.

>

За словами розробника, пакети сімейства Cloud Paks забезпечують повну підтримку програмного забезпечення та захищають весь стек (від апаратних засобів до додатків), допомагаючи замовникам оперативно виконувати міграцію, інтеграцію і модернізацію критично важливих додатків у будь-якому хмарному середовищі. Вони являють собою пакети, що легко розгортаються, орієнтовані на характерні області використання, і будуть за моделлю ціноутворення за фактом споживання.

На серпень 2019 року доступні перші п'ять пакетів IBM Cloud Paks:

  • Cloud Pak for Data призначений для спрощення та автоматизації аналітичної обробки організаціями своїх даних і надає відкриту і розширювану архітектуру для віртуалізації даних для штучного інтелекту (ІІ) у шість разів швидше.
  • Cloud Pak for Applications, за допомогою якого компанії можуть модернізувати, створювати, розгортати та виконувати програми. Він дозволяє отримати економію до 84% часу розробки.
  • Cloud Pak for Integration дозволяє інтегрувати програми, дані, хмарні сервіси і інтерфейси API. Пакет інтегрує дані та програми втричі швидше і на третину дешевше.
  • Cloud Pak for Automation дозволяє трансформувати бізнес-процеси, процес прийняття рішень та контент. Так, за даними IBM замовник із банківського сектора на 80% знизив залежність від ручних процесів.
  • Cloud Pak for Multicloud Management забезпечує моніторинг мультихмарного середовища, управління нею та автоматизацію. Пакет дозволяє досягти економії експлуатаційних витрат до 75%.

Компанія також оголосила про запуск наступних рішень та сервісів:

  • Red Hat OpenShift на IBM Cloud

Гнучкий, повністю керований сервіс OpenShift на базі публічної хмари IBM, що розгортається натисканням кнопки, з автоматизованим забезпеченням стійкості та відповідності нормативним вимогам, а також вимогам в галузі безпеки. Дозволяє підприємствам виконувати модернізацію та міграцію до гібридної хмарної інфраструктури.

  • Red Hat OpenShift для IBM Z і LinuxONE

IBM робить доступним рішення Red Hat OpenShift для систем класу Enterprise – IBM Z та LinuxONE. За даними на серпень 2019 року IBM вже підтримує рішення OpenShift в лінійці серверів IBM Power Systems, а також у лінійці систем зберігання даних IBM Storage.

  • Консалтингові та технологічні послуги з Red Hat

Послуги IBM, що надаються групою сертифікованих компанією Red Hat консультантів, а також понад 80 тис. спеціалістами в галузі розробки прикладних хмарних сервісів, дозволять замовникам отримувати рекомендації, переміщати, створювати робочі навантаження, а також керувати ними у хмарному середовищі.

Як зазначили в IBM, анонсовані програмне забезпечення та послуги включають понад 100 оптимізованих під Red Hat OpenShift рішень з портфеля IBM і надаватимуться на гібридній мультихмарній платформі IBM. У ній застосовуються технології відкритого вихідного коду, включаючи Red Hat OpenShift, корпоративну платформу Kubernetes і Red Hat Enterprise Linux. В результаті замовники зможуть вибрати оптимальну архітектуру та підхід для задоволення найважливіших вимог до додатків, даних і робочих навантажень для свого бізнесу.

Інші новини