+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

IBM анонсувала Spectrum Fusion - контейнеризовану версію масштабованої паралельної файлової системи

IBM анонсує Spectrum Fusion - контейнерну версію масштабованої паралельної файлової системи

IBM анонсувала контейнерну версію масштабованої паралельної файлової системи Spectrum Scale під назвою Spectrum Fusion. Spectrum Fusion поєднує можливості спектрального масштабу з програмним забезпеченням для захисту даних IBM. Новинка буде запропонована як частина рішення для гіперконвергентної інфраструктури (HCI), яке має з'явитися у другій половині 2021 року, та як виключно програмне рішення SDS, яке має з'явитися у 2022 році.

Версія HCI, на думку розробників, стане першою в галузі гіперконвергентною системою, орієнтованої на контейнери. Хоча конкуруючі системи HCI підтримують контейнери, більшість з них більше зосереджені на віртуальних машинах. Spectrum Fusion буде підтримувати багаторівневе сховище та інтегруватиметься з Red Hat OpenShift для уніфікованої підтримки та оркестрування робочих навантажень у хмарі, центрі обробки даних та краю, а також розширеним менеджером кластерів Red Hat (ACM) для керування кількома кластерами OpenShift.

Spectrum Fusion буде інтегрований з IBM Cloud Satellite, що дозволить розгортати і запускати додатки в локальних, крайових і хмарних середовищах, забезпечуючи безпечний і уніфікований рівень з набором хмарних сервісів для клієнтів. Це дозволить підприємствам повністю управляти всіма службами з єдиної панелі управління у відриві від того місця, де вони розгорнуті фізично.

За даними IBM, Spectrum Fusion надає клієнтам спрощений спосіб пошуку даних по всьому підприємству. В IBM також заявили, що організації будуть управляти тільки однією копією даних, тобто немає необхідності створювати дублікати при переміщенні робочих навантажень додатків всередині компанії, що спрощує функції управління і оптимізує аналітику і ШІ.

Інші новини

Найкраща ціна