+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Huawei запустила стабільну версію компілятора Ark з відкритим вихідним кодом

Huawei запустила стабільну версію компілятора Ark з відкритим вихідним кодом

Huawei запустила стабільну версію свого компілятора Ark із відкритим вихідним кодом. Ark Compiler розроблявся для швидкого портування додатків Android під власну операційну систему Harmony OS.

Ark Compiler, запущений для популяризації Harmony OS серед розробників програмного забезпечення, доступний для завантаження з фірмового веб-сайту, де девелопери також можуть знайти детальну інформацію про його використання. За словами представників Huawei, компілятор дозволить збільшити швидкість майже будь-якої програми під Android на 60% після перекладу її на Harmony OS. Huawei не пояснює, за рахунок чого досягатиметься настільки суттєвий приріст швидкості. На момент публікації матеріалу інтерфейс сайту з інформацією про компілятор був доступний лише китайською мовою.

Слід зазначити, що Huawei не обіцяє моментальне перенесення програм з Android у Harmony OS, але гарантує мінімальні витрати часу на це. Як зазначили творці Ark Compiler, на це буде потрібно, в середньому, два дні, залежно від складності коду самої утиліти. При цьому можливості програм будуть портовані повністю, без необхідності відключення тієї чи іншої функції або внесення масштабних змін до коду.

Інші новини

Найкраща ціна