+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Huawei запустила у всьому світі Huawei Mobile Services

Huawei запустила по всьому світу Huawei Mobile Services

Huawei запустила по всьому світу Huawei Mobile Services, що розробляється останні 10 років – власну альтернативу сервісам Google, яких втратили нові флагманські смартфони компанії через американські санкції. Зокрема, в HMS входять Huawei AppGallery, Huawei Browser, Huawei Mobile Cloud, Huawei Themes, Huawei Music, Huawei Video, Huawei Reader, Huawei Assistant та інші додатки та служби. Стверджується, що смартфони тепер самодостатні і без додатків Google, хоча сам смартфон працює на Android 10 та сумісний з ними.

Основні програми, у сенсі, найпопулярніші на кшталт клієнтів соцмереж чи відомих ігор там є. Однак із менш популярними, локальними все не так добре. Додаток якогось каршерингу або улюбленої доставки піци ви там уже не знайдете.

Huawei Browser — це браузер замість відсутнього Chrome. На сьогоднішній день щомісячна активна аудиторія браузера перевищує 200 мільйонів людей.

Huawei Mobile Cloud — хмарний сервіс, що забезпечує наскрізний захист інформації користувачів — від ідентифікації облікового запису до передачі та зберігання даних. Сервіс дозволяє зберігати особисту інформацію, наприклад, фотографії, відео та контакти, та реалізує мультиканальну синхронізацію, допомагаючи користувачам безпечно керувати своїми файлами. Щомісячна кількість активних користувачів сервісу досягла 160 мільйонів.

Теми оформлення меню Huawei Themes включають в себе екран блокування, що настроюється, персоналізовані іконки додатків і десятки тисяч доступних дизайнів для меню. Щомісячна аудиторія сервісу перевищила 70 мільйонів користувачів.

Крім цього, Huawei Mobile Services пропонуватимуть користувачам смартфонів Mate 30 багатий вибір якісного аудіо та відео контенту. У сервісі Huawei Music їм буде доступний широкий асортимент різноманітного аудіоконтента та додатків, серед яких десятки мільйонів музичних бібліотек, списків популярних пісень та каналів з аудіокнигами. В даний час сервіс Huawei Music доступний у більш ніж 70 країнах і регіонах світу і обслуговує понад 150 мільйонів людей на місяць.

Відеосервіс Huawei Video, що співпрацює з Youku, Mango TV, Sohu.com, Jetsen Huashi Wangju, Huace Film&TV, Sony, Disney та іншими глобальними партнерами, пропонує користувачам великий вибір аудіо та відео контенту. До послуг глядачів — популярні трансляції від Youku та Mango TV, десятки тисяч голлівудських та китайських кінофільмів, пізнавальних, розважальних та освітніх. програм. На даний момент сервіс Huawei Video доступний користувачам у Китаї, Іспанії, Італії та інших країнах, а щомісячна аудиторія перевищує 130 мільйонів глядачів.

Сервіс Huawei Reader співпрацює з десятками партнерів на китайському ринку, включаючи IReader Technology, Dianzhong Technology, Ali Literature та China Literature, які надають користувачам доступ більш ніж до одного мільйона книг, від класичної літератури до бестселерів у різних категоріях. Незабаром Reader вийде на глобальний ринок та стане міжнародною цифровою платформою для читання.

Віртуальний асистент Huawei Assistant буде відкритий для спільного доступу разом із початком продажів смартфонів Mate 30. Завдяки йому одного свайпа по екрану буде достатньо для доступу до цілого набору сервісів, глобального пошуку, стрічками новин та іншим розумним сервісам. Інформаційний сервіс новинних стрічок працює 30 мовами у 82 країнах та регіонах світу та пропонує інтелектуальні нагадування про важливі події та більш ніж 150 джерел інформації про фондові ринки.

Інші новини