+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Huawei запрошує розробників програмного забезпечення розміщувати свої продукти у магазині додатків Huawei AppGallery

Huawei запрошує розробників програмного забезпечення розміщувати свої продукти в магазині додатків Huawei AppGallery

Huawei почала підштовхувати розробників програмного забезпечення до розміщення своїх продуктів Huawei AppGallery. Китайська компанія стала активно розширювати асортимент свого магазину додатків після того, як Google заблокувала їй доступ до офіційної версії Android з вбудованими сервісами Google, серед яких Google Play.

Huawei почала розсилати розробникам листи, в яких пропонує приєднатися до спільноти AppGallery, яка, як стверджує компанія, має місячну аудиторію в 270 млн користувачів. Також зазначається, що свої продукти для цього каталогу створюють 560 тис. розробників, а кількість смартфонів, що мають доступ до AppGallery, вимірюється 350 млн.

Розробнику обіцяють «Повну підтримку» в обмін на згоду приєднатися до веб-магазину компанії Huawei, але важко зрозуміти, про яку допомогу йдеться. Компанія лише зазначає, що розробники можуть отримати безкоштовний доступ до порталу Huawei Developer.

Щоб гарантувати безперешкодне використання вашої програми нашими користувачами, Huawei зобов'язується надати вам повну підтримку та допомагати розміщувати вашу програму в AppGallery, — йдеться в листі одному з розробників (витримку з нього наводить сайт XDA Developers).

Інші новини