+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Huawei офіційно оголосила про запуск хмарних сервісів на базі процесорів Ascend

Huawei офіційно оголосила про запуск хмарних сервісів на базі процесорів Ascend

Huawei офіційно оголосила про запуск 43-х хмарних сервісів на базі процесорів Ascend. З їх допомогою компанія Huawei прагне надати обчислювальні можливості для загального доступу до технологій хмарних обчислень та інтелектуальних рішень.

Президент Huawei за продуктами та сервісами на базі хмарних технологій та штучного інтелекту наголосив, що 43 хмарні ІІ-сервіси на базі процесорів Ascend покликані «реалізувати великий обчислювальний потенціал і забезпечити загальний доступ до технологій штучного інтелекту». В число представлених сервісів входять віртуальні ІІ-сервери(AI?Elastic Cloud Servers, ECS), які більш ніж удвічі підвищують продуктивність і широко використовуються для формування висновків за допомогою ІІ, а також навчання ІІ та систем автономного водіння. Були представлені й інші сервіси Huawei:

  • ImageSearch (пошук зображень) та Content Moderation (модерація контенту). Завдяки застосуванню процесорів Ascend 310 швидкодія сервісів підвищилася за скорочення вартості до 30% від початкової. Крім того, завдяки глибокій програмно-апаратній інтеграції за допомогою виділених апаратних компонентів для швидкої обробки графіки, а також реорганізації архітектури та стиску моделей значно покращується ефективність обробки зображень. Це дозволяє знизити вимоги, що пред'являються робочим навантаженням, і звільнити мережеві ресурси.
  • Сервіс корпоративного класу Knowledge Graph (граф знань) допомагає експертам покращити ефективність побудови графів знань більш ніж на 70%. Інноваційна модель на основі знань спрощує бізнес-процеси, забезпечуючи можливості швидкого розширення та оновлення графів знань. Дана модель пропонує можливості отримання знань за один крок, зіставлення інформації, конвергенції та управління на кожному етапі життєвого циклу. За допомогою процесорів Ascend сервіс обробляє запити для десятків мільярдів екземплярів та сотень мільярдів зв'язків за секунди.
  • Сервіс автономного водіння Оctopus, доступний у хмарі HUAWEI CLOUD, функціонує на основі платформи великих даних CarbonData від Huawei. Він ефективно обробляє великі обсяги інформації, зберігає петабайти даних тестування систем водіння та здійснює пошук сотень мільйонів записів за секунду. Сервіс Оctopus, підтримуваний процесорами Ascend 310 та 910, надає автоматичні інструменти (Обробка даних, навчання та моделювання) для кожного етапу процесу автономного водіння. Він скорочує виконання ітераційних алгоритмів в системах автономного водіння з місяців до тижнів, допомагаючи автомобільним компаніям швидше розробляти продукти для автономного водіння, стверджують у Huawei.

Інші новини