+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Huawei оголосила про офіційний випуск платформи ІІ-обчислень Atlas

Huawei оголосила про офіційний випуск платформи ІІ-обчислень Atlas

Huawei оголосила про офіційний випуск платформи ІІ-обчислень Atlas на ринок. Ця подія відкриває наступний розділ в історії комерційного впровадження Atlas, упевнені в компанії.

В основі обчислювальної платформи Huawei Atlas лежать ІІ-процесори Ascend від Huawei, які використовують можливості архітектури Da Vinci 3D Cube, що характеризується надвисокою щільністю обчислень та високими показниками енергоефективності.

За даними на квітень у лінійці Atlas представлені продукти різних форм-факторів: модулі прискорювачів, плати, периферійні ІІ-станції тощо. Такий широкий асортимент забезпечує універсальне рішення для ІІ-інфраструктури для моделі "пристрій-периферія-хмара". Рішення орієнтоване на такі сфери застосування, як "розумний" місто", телекомунікації, фінанси, інтернет і електроенергетичний сектор.

  • ІІ-модуль прискорювача Atlas 200: пристрій у форм-факторі розміром у два рази менший за стандартну кредитну картку підтримує функції аналітики 16-канального відео HD-якості, що транслюється в режимі реального часу, і може використовуватися в різних термінальних системах: камерах, роботах, дронах і т.д.
  • Комплект ІІ-інструментів розробника Atlas 200 DK: інструменти дозволяють менш ніж за 30 хвилин створювати розробне середовище з інтегрованими можливостями графічного програмування. Завдяки своїм комплексним можливостям процесора Ascend, комплект ІІ-інструментів Atlas 200 DK дозволяє створювати програми та впроваджувати їх у сценаріях "пристрій-периферія-хмара" без необхідності вносити будь-які зміни у програмні коди.
  • ІІ-акселератор Atlas 300: плата акселератора реалізована у форм-факторі половинного розміру та оснащена стандартними інтерфейсами PCIe. Пристрій забезпечує продуктивність обчислювальних операцій INT8 на рівні 64 TOPS (операцій за секунду) та підтримує функцію аналізу відео HD-якості, що транслюється по 64 каналам у режимі реального часу, споживаючи при цьому всього 67 Вт електроенергії. Акселератор Atlas 300 також може похвалитися 32 Гб пам'яті, що підвищує ефективність процесів відеоаналізу та активного формування логічних висновків.
  • Периферійна ІІ-станція Atlas 500: характеризуючись високою продуктивністю, пристрій здатний виконувати операції обробки даних в режимі реального часу на межах обчислювальної системи. Показник продуктивності INT8 на одній станції становить 16 TOPS, а добове енергоспоживання не дотягує до 1 кВт-год. Створена для складних умов навколишнього середовища на периферії станція Atlas 500 здатна стабільно функціонувати при температурах від -40 до +70 градусів за Цельсієм.

Підрозділ Huawei Intelligent Computing вже розробив повний спектр спеціалізованих продуктів, включаючи сервери FusionServer Pro на базі інтелектуальних модулів управління та прискорення, платформу ІІ-обчислень Atlas і обчислювальну платформу Mobile Data Center (MDC) із застосуванням ІІ TaiShan на основі процесорів Kunpeng ARM.

Інші новини

Найкраща ціна