+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

HPE оголосила про придбання MapR Technologies – розробника файлової системи для аналізу великих даних

HPE оголосила про придбання MapR Technologies - розробника файлової системи для аналізу великих даних

HPE оголосила про придбання MapR Technologies. Фінансову складову угоди компанії вирішили зберегти у секреті.

За умовами угоди, HPE отримає від MapR всю інтелектуальну власність, пов'язану зі штучним інтелектом і управлінням даними. Також до покупця перейде частина співробітників MapR, але скільки саме не уточнюється.

Незважаючи на продаж MapR, чинні клієнти, як і раніше, отримуватимуть послуги підтримки та оновлення для використовуваних продуктів.

Деякі з цих замовників почали з файлової системи Hadoop HDFS, перейшли на потокову передачу даних і тепер масштабуються на ІІ та машинне навчання. На наш погляд, ринок розширюється, — заявив віце-президент з Big Data і вторинних систем зберігання даних у HPE

Технології MapR будуть інтегровані з HPE Intelligent Data Platform - набором рішень для керування даними. За словами Осборна, розподілена файлова система MapR «надає можливість data fabric [термін, що описує об'єднання всіх даних компаній у рамках однієї платформи], яка дозволяє людям керувати своєю аналітикою як на кордоні, так і в центрі мережі»

Особливий інтерес для HPE, за словами Патріка Осборна, представляють рішення MapR для постійного зберігання в контейнерах, технології «озер даних» і потокової передачі. Технології MapR стануть в нагоді в першу чергу для зшивання разом конвеєрів обробки даних в різних локальних і хмарних середовищах, а також для виконання обчислювальних навантажень в одному середовищі, вважають у HPE.

Інші новини