+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

HPE Container Platform – Hewlett Packard Enterprise (HPE) оголосила про випуск контейнерної платформи корпоративного класу на базі Kubernetes

HPE Container Platform – Hewlett Packard Enterprise (HPE) оголосила про випуск контейнерної платформи корпоративного класу на базі Kubernetes

Hewlett Packard Enterprise (HPE) оголосила про випуск HPE Container Platform, контейнерної платформи корпоративного класу на базі Kubernetes, призначеної як для додатків, що розвертаються в хмарних середовищах, так і для монолітних додатків, що працюють з постійним сховищем. За допомогою платформи HPE Container Platform корпоративні замовники зможуть прискорити розробку нових і існуючих додатків у практично будь-яких середовищах — на серверах без гіпервізора, з використанням віртуальних машин, у публічній хмарі і поза межами центрів.

Контейнерна платформа HPE заснована на перевірених інноваційних розробках BlueData і MapR, придбаних HPE, а також на повністю відкритій системі Kubernetes. Це рішення нового покоління дозволяє значно знизити витрати і спростити процеси за рахунок роботи контейнерних додатків на «голом» залозі, а також забезпечує гнучкість при розгортанні на віртуальних машинах і в хмарі. Завдяки «згортанню стека» та усунення необхідності у віртуалізації, замовники отримують більшу ефективність, зростання утилізації та підвищення продуктивності.

Нова платформа відповідає всім вимогам, що пред'являються корпоративними користувачами до великомасштабних розгортань на базі Kubernetes для різних цілей: від машинного навчання та аналітики на кордону мережі до CI/CD та розробки додатків. ІТ-фахівці можуть керувати кількома кластерами Kubernetes з можливістю мультиарендної ізоляції контейнерів та передбаченого постійного зберігання даних. Розробники отримують безпечний доступ на вимогу до своїх середовищ, завдяки чому вони можуть розробляти програми і випускати код швидше, а крім того, з перенесенням контейнерів, які можна одного разу створити і розгорнути де завгодно.

«Розробка додатків переходить на контейнеризацію, і Kubernetes фактично є стандартом в оркестрації контейнерів, — прокоментував старший віце-президент і технічний директор підрозділу Hybrid IT вHPE. — Ми об'єднуємо наш досвід та розробки, отримані в результаті недавніх придбань, з відкритою системою Kubernetes для створення неперевершеної контейнерної платформи корпоративного класу Наш підхід, орієнтований на контейнери, дозволить компаніям оновлювати програми швидше та з меншими витратами і може бути застосований на платформах без операційної системи та для будь-якої інфраструктури, як на кордоні мережі, так і в хмарі».

Сьогодні компанії розуміють, що для здійснення трансформації та підтримання конкурентоспроможності у своїй галузі їм необхідно швидше впроваджувати інновації та оновлювати свої додатки. Щоб прискорити розробку нових додатків та стимулювати розвиток цифрових інновацій, вони використовують контейнери та Kubernetes для створення власних хмарних додатків у форматі мікросервісів. Дослідження галузевих аналітиків підтверджують, що компанії все більше впроваджують контейнери:

  • за оцінками Gartner, до 2022 року понад 75% організацій по всьому світу використовуватимуть контейнерні додатки у виробництві, порівняно з менш ніж 30% сьогодні;
  • дослідження IDC показують, що 55% великих підприємств США використовують Kubernetes для оркестрації контейнерів;
  • недавнє дослідження 451 Research показує, що 95% нових додатків будуть використовувати контейнери.

У міру того як корпорації розширюють застосування контейнерів і Kubernetes за рамки звичних завдань розробки та тестування, все більш актуальними стають безпека, можливість керування кількома кластерами одночасно і балансування навантажень. В якості нових варіантів застосування контейнерів можна назвати граничні обчислення і бази даних. Крім того, значна частина корпоративних додатків та систем не є хмарною — ці традиційні монолітні додатки витратні в обслуговуванні, і багато з них тільки виграють від контейнеризації. Але реорганізація або перетворення існуючих додатків у хмарні процес трудомісткий і дорогий. Більше того, у цих додатків є вимоги, які роблять перехід на Kubernetes складним, такі як збереження кореневої файлової системи та міграція.

Контейнерна платформа HPE вирішує ці проблеми завдяки програмному забезпеченню BlueData, що виступає в якості платформи для управління контейнерами, розподіленою файловою системою MapR з постійним сховищем даних самих контейнерів і Kubernetes для оркестрації. Такий підхід дозволяє використовувати контейнери не тільки для хмарних додатків у форматі мікросервісів, але і для контейнізації монолітних корпоративних додатків із постійним сховищем даних.

Ключові переваги HPE Container Platform включають в себе:

  • модернізацію монолітних додатків за рахунок застосування сучасних хмарних підходів без зміни їх архітектури;
  • можливість створювати програми якось і запускати їх де завгодно — в локальної інфраструктури, публічних хмарах або на граничних обчислювачах;
  • підвищення продуктивності розробників та прискорений випуск нових версій коду з можливістю спрощеного розгортання через Kubernetes та управління кількома кластерами одночасно;
  • безпека, продуктивність та надійність корпоративного класу з меншими витратами за рахунок контейнерів, що працюють на «голом» залізі та з постійним сховищем даних.

Це нове рішення доповнює існуючі послуги HPE із супроводу клієнтів при реалізації стратегій контейніризації, модернізації додатків та переходу на гібридні хмари. HPE Pointnext надає консультаційні послуги, засновані на досвіді реалізації більш ніж однієї тисячі проектів з гібридними хмарами, а також на передових практиках, отриманих разом з придбанням компаній Cloud Technology Partners та RedPixie.

Програмне забезпечення HPE Container Platform буде доступне для замовлення в початку 2020 року, одночасно з початком надання консультаційних послуг, послуг з розгортання та підтримкою HPE.

Інші новини