+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

HP оголосила про низку інноваційних підписок та сервісів 3D-друку як послуга

HP оголосила про низку інноваційних підписок та сервісів 3D-друку як послуга

HP оголосила про низку інноваційних підписок та сервісів, які допоможуть замовникам легше інтегрувати 3D-друк у свої стратегії цифрового виробництва. Щоб допомогти клієнтам модернізувати їх виробництво, HP оголосила про розширення своїх партнерських угод, демонструючи інноваційні можливості застосування своїх технологій, розроблених спільно з такими лідерами, як Siemens, Volkswagen та багатьма іншими.

«Дорога до масштабування цифрового виробництва потребує більше ніж просто технологій. Замовникам потрібні рішення, які можна ефективно інтегрувати у фінансові моделі компанії, забезпечуючи прогнозованість, прозорість та гнучкість бізнесу для його подальшого розширення, – сказав в.о. президента підрозділу 3D-друку та цифрового виробництва HP Inc. – Завдяки нашим пропозиціям для промислових компаній знижуються бар'єри, що виникають при впровадженні найкращих у своєму класі рішень для 3D-друку від HP. І це лише перші кроки – ми продовжимо співпрацю з нашими клієнтами та партнерами і спільно створюватимемо нові концепції, розширюючи межі можливостей цифрового виробництва».

У міру того, як клієнти масштабують масове виробництво з використанням 3D-технологій, HP пропонує безліч нових рішень, які підвищують динамічність бізнесу та прискорюють перехід до цифрових виробничих технологій, у тому числі.

Новий базовий варіант підписки на сервіс 3D-друк як послуга (3DaaS) Base, який забезпечує клієнтам автоматичне поповнення витратних матеріалів HP для 3D-друку, спрощений процес збору статистики з витрат і використання обладнання, а також пропонує послуги з надійної підтримки в режимі, в тому числі через сайт. Нова послуга оплати в залежності від кількості виробів доступна для 3D-принтерів HP Jet Fusion 5200, HP Jet Fusion 4200 та HP Jet Fusion 500.

Новий розширений варіант передплати на 3D-друк як послугу (3DaaS) Plus дозволяє клієнтам об'єднати всю інформацію про обладнання, витратні матеріали та сервіси. Це ідеальне рішення для тих клієнтів, які прагнуть прискорити запуск серійного виробництва за рахунок оптимізації процесів швидкого прототипування та виготовлення деталей. Розширена передплата 3DaaS Plus з можливістю встановлення додаткових функцій буде доступна на моделі HP Jet Fusion 340.

HP розширює свою мережу HP Digital Manufacturing Network, у ній з'явилися нові компанії-партнери: Prototal у Європі та Solize у Японії. HP Digital Manufacturing Network – глобальна спільнота перевірених великих виробників деталей, виготовлених за допомогою 3D-друку з використанням технологій Multi Jet Fusion та Metal Jet. Замовники з усього світу зможуть використовувати цю велику мережу постачальників пластикових та металевих деталей, щоб за необхідності швидко налагодити виробничий процес у будь-якій точці світу.

Співпраця компаній усередині екосистеми допоможе клієнтам повністю реалізувати потенціал цифрового виробництва. HP дотримується стратегії співпраці з широким колом партнерів на користь своїх клієнтів. Сьогодні компанія оголосила про розширення кількох промислових альянсів.

Siemens та HP продемонструють нові, готові до масового виробництва деталі, розроблені у співпраці з двома провідними автомобілебудівними компаніями. Спираючись на нещодавно представлене рішення в галузі адитивного виробництва, спільно розроблене HP та Siemens, компанія EDAG (розробник конструкторських рішень для автомобілебудування) створила оптимізований з точки зору топології, активний розподільник охолоджуючої рідини для електромобілів, а Adient, світовий лідер у створенні сидінь для всіх основних автовиробників, розробляє новий підголовник оптимального розміру і малої ваги, без шкоди та гнучкості матеріалу.

Lubrizol, лідер ринку спеціалізованих хімічних продуктів з капіталізацією $7 млрд і партнер HP у розробці матеріалів для 3D-друку, анонсує новий сертифікований матеріал на основі порошкового термопластичного поліуретану (ТПУ) – ESTANE® 3D TPU M95-A для 3D-принтерів HP Jet Fusion 4200. ТПУ – ідеальний матеріал для виготовлення гнучких та еластичних деталей, з ним у покупців обладнання HP для 3D-друку з'являються нові можливості виробництва. Новий ТПУ від Lubrizol – гарний додаток до матеріалів, які вже пропонує HP: PA-12, PA-12 Glass Beads, PA-11 та BASF Ultrasint на основі ТПУ.

AM Solutions, підрозділ групи Rösler, світовий лідер у галузі обладнання, технологій та витратних матеріалів для автоматизованої постобробки виробів, виготовлених методами 3D-друку, та HP оголосили про нову партнерську угоду, мета якої – зробити технологічні процеси масової та масштабованої постобробки виробів , отримані методом 3D-друку, доступними для клієнтів. Крім того, Rösler AM Solutions планує розробляти та вдосконалювати свою власну продукцію з урахуванням можливостей технології 3D-друку HP Jet Fusion 5200 та пропонувати своїм покупцям послуги з розробки, виготовлення та фінальної обробки виробів на основі Multi Jet Fusion.

У різних галузях економіки зростає попит на 3D-друк від HP – прототипування та масове виробництво із пластику та металу. Тільки за останні 12 місяців на принтерах серії Multi Jet Fusion виготовлено понад 18 мільйонів виробів.

Раніше цього року HP випустила на ринок 3D-принтер Jet Fusion 5200 - свій найдосконаліший пристрій для друку з пластику. Першими клієнтами, які впровадили нові технології HP, стали: Avid, компанія-проектувальник, що спеціалізується на підвищенні ефективності виробничих процесів, Weerg, виробник, що швидко росте, надрукованих у 3D деталей, Yazaki, світовий постачальник автодеталей та електропроводки, і Extol – компанія, яка займається проектуванням і виробництвом деталей для автомобілебудування та інших галузей. Завдяки технологіям HP цим компаніям вдалося підвищити свою операційну ефективність та продуктивність.

«HP пропонує набагато Більш ніж просто 3D-принтер, компанія дійсно відкриває доступ до повного рішення для масового виробництва готових деталей, – сказав засновник і співвласник Avid Product Development. – Можливість використовувати нове обладнання, дані, програмне забезпечення та сервіси дозволила нам підвищити операційну продуктивність та ефективність, що у поєднанні з новими функціями та використанням нових матеріалів (таких як ТПУ) принесло величезну користь нам та нашим клієнтам».

Минулого року Volkswagen Group зробила ставку на технологію HP Metal Jet як основу для реалізації своєї стратегії промислової індустріалізації методів адитивного виробництва. Volkswagen і HP здійснюють свій багаторічний план у галузі спільної розробки деталей та їх виробництва та нещодавно подолали важливий рубіж. У партнерстві з компанією GKN Powder Metallurgy всього за кілька тижнів було виготовлено понад 10 тисяч деталей найвищої якості в рамках підготовки презентації прогресивного електрокара ID.3.

Інші новини