+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

HP Inc офіційно оголосила про відмову укладати угоду зі злиття з Xerox на запропонованих умовах

HP Inc офіційно оголосила про відмову укладати угоду зі злиття з Xerox на запропонованих умовах

HP Inc. офіційно оголосила про відмову укладати угоду зі злиття з Xerox на запропонованих останніх умовах. Відповідний лист генеральний директор HP Енріке Лорес і голова ради директорів Чіп Берг (Chip Bergh) направили на ім'я глави Xerox Джона Вісентіна (John Visentin).

Xerox мала намір поглинути HP за $33,5 млрд. У HP вважали цю пропозицію «сильно недооцінюючою» компанію і «що не відповідає інтересам її акціонерів».

Крім того, у керівництва HP викликав стурбованість високий рівень заборгованості Xerox, який не найкраще позначився б на вартості акцій об'єднаної компанії. Також було висловлено настороженість щодо зниження рівня прибутковості Xerox.

Приймаючи це рішення, рада директорів також враховувала досить умовний та невизначений характер пропозиції, у тому числі потенційний вплив надмірної заборгованості на акції об'єднаної компанії, — йдеться у листі

Xerox запропонувала заплатити $22 за акцію HP, куди входять $17 коштів плюс 0,137 власних акцій. Це на 20% більше курсу котирувань HP до того, як з'явилися перші чутки про злиття компаній. До цього моменту ринкова капіталізація Xerox була втричі меншою, ніж у HP, що ускладнювало угоду.

Як повідомляє Bloomberg, у компаній є нерозв'язні розбіжності з приводу того, хто має купувати та продавати активи, яка управлінська команда має управляти об'єднаною компанією, і який бізнес буде основним

Інші новини