+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

HP Inc. оголосила про придбання розробника програмного забезпечення для захисту комп'ютерів від вірусів

HP Inc. оголосила про придбання розробника програмного забезпечення для захисту комп'ютерів від вірусів

Bromium - розробник програмного забезпечення для захисту комп'ютерів від вірусів. Компанія пропонує технологію віртуалізації, яка поміщає шкідливі файли та веб-сайти у віртуальний контейнер, захищаючи пристрій від зараження. Стартап засновано у 2011 році колишніми топ-менеджерами Citrix

HP Inc. оголосила про купівлю Bromium після більш як двох років співпраці компаній. Фінансові та інші умови угоди її учасники розкривати не стали.

Розробки Bromium лежать в основі функції HP Sure Click, що забезпечує цілісність коду BIOS, який запускається при включенні комп'ютера і керує подальшим завантаженням операційної системи. Технологія перевіряє код і при необхідності може відновити його в автоматичний режим за короткий час. Це забезпечує скорочення часу простою обладнання, зниження кількості звернень до сервіс-центрів та інших плюсів, затребуваних у сегменті малого та середнього бізнесу, де рідко зустрічається власна висококваліфікована служба підтримки всередині компанії, йдеться у повідомленні HP.

HP ліцензує технологію Bromium для Sure Click з початку 2017 року. У березні 2019-го партнерство було розширено із запуском рішення Sure Click Advanced, яке стало доступним у рамках послуг HP DaaS (оренда пристроїв).

Як пише видання CRN 19 вересня 2019 року, останні кілька років HP активно впроваджує рішення для забезпечення безпеки своїх пристроїв, включаючи ПК і принтери.

Придбання Bromium розширює наші інвестиції, лідерство та зосередженість у цій галузі, а також забезпечує безпеку пристроїв, що знаходяться на рубежі захисту від кібератак, - заявив керівник підрозділу корпоративних систем у HP

Інші новини