+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Horizon 7 та Horizon Air. Компанія VMware, Inc. представила нові покращення у VMware Horizon.

У VMware Horizon Air з'явилася нова можливість гібридного режиму для спрощення доставки додатків та десктопів за рахунок об'єднання переваг гіперконвергентної інфраструктури (HCI) та вузлів Virtual SAN Ready Nodes у єдиному просторі «хмари» для управління локальними та хмарними впровадженнями. Ці нововведення роблять VMware Horizon повною пропозицією для віртуалізації додатків та робочих столів з опціями для локальних, віддалених та гібридних систем.

Рішення включають низку нових можливостей.

Технологія Just in Time Delivery

Постачання повнофункціональних персоналізованих цифрових робочих місць на основі технології миттєвого клонування VMware Instant Clone Technology (раніше Project Fargo) буде прискорено зі збереженням економічних вигод непостійних віртуальних додатків і десктопів, що поставляються вимогу. Десктопи будуть відключатися після завершення сесій, патчі для програм і операційних систем будуть впроваджуватися між сесіями, не порушуючи роботи, стверджують в VMware. В цілому технологія Just in Time Delivery пропонує оптимізовані можливості управління, технічного обслуговування та забезпечення безпеки.

Протокол Blast Extreme

Новий спеціалізований протокол відображення, оптимізований для мобільних хмарних мереж, дає можливість розвантаження GPU для збільшення масштабу і підтримки мобільної мережі для широкого ряду пристроїв з підтримкою H.264, включаючи доступні за ціною периферійні пристрої. Продуктивність і гнучкість забезпечуються наявністю вибору між Blast Extreme і PCoIP, заснованих на комплексному наборі функцій управління користувальницьким досвідом і широкому спектрі клієнтських пристроїв, що обслуговуються.

Управління життєвим циклом програм

Функція включена в нове рішення VMware App Volumes. Так, App Volumes 3.0 пропонує сучасний підхід до управління життєвим циклом програми, що спрощує створення, доставку та управління додатками. На відміну від інших технологій, які прагнуть до примусового контролю за кожним шаром програми, новітній реліз VMware App Volumes забезпечує управління життєвим циклом на рівні всього додатка, при цьому підтримуючи всі можливості багаторівневого представлення додатків, вказали в компанії. Рішення надає ключові функції, пов'язані з управлінням життєвим циклом програми, включаючи автоматизацію, гнучку доставку та моніторинг, інтегровані з управлінням діяльністю кінцевих користувачів, і єдину систему адміністрування. За даними VMware, разом ці компоненти забезпечують швидшу доставку додатків, єдине керування додатками та користувальницьким середовищем і, разом з тим, знижують витрати на зберігання та обслуговування на 70%, а час обробки зображень — на 95%. Розумні політики (тільки для VMware Horizon 7) /strong>

ІТ-безпека організації буде підвищена за допомогою рішення, що працює в режимі реального часу на основі політики і керованого на основі контексту і призначених ролей, з такими функціями, як контроль за USB і буфером обміну, перенаправ жорстких дисків та налаштування протоколів. Завдяки непомітній інтеграції єдиної системи ідентифікації Single Sign-On продукту VMware Identity Manager мобільні користувачі отримають безпарольний доступ до Windows-десктопу.

Інтеграція з VMware Workspace ONE

Для організацій, які потребують управління співробітниками, які використовують мобільні пристрої та віртуальні додатки і десктопи, VMware Horizon буде інтегрований з VMware Workspace ONE і доступний через нього. VMware Workspace ONE створює цифровий робочий простір, що інтегрує EMM, VDI і технології управління ідентифікацією і надає всі ці можливості в рамках єдиної мобільної платформи, яка забезпечує безпечне управління і доставку критично важливих для бізнесу ресурсів співробітникам з точки зору доступу. користувачів.

VMware Horizon Air з режимом Hybrid (раніше Project Enzo)

VMware Horizon Air з режимом «Hybrid» — це нова хмарна архітектура, що поєднує економічні вигоди хмарної технології віртуальних додатків та десктопів VMware з простотою гіперконвергентної інфраструктури та вузлів Virtual SAN Ready Nodes. Вона являє собою новий підхід до побудови, доставки та управління віртуальними робочими місцями, що пропонує замовникам вибір між повністю хмарним сервісом та гібридним сервісом. Архітектура складається з двох основних компонентів — єдиної хмарної контрольної панелі Cloud Control Plane і технології Horizon Node, які працюють з готовою інфраструктурою VMware Horizon Air.

Cloud Control Plane — це хмарний шар управління, розміщений у VMware vCloud Air, який пропонує ІТ-адміністраторам єдиний вид для управління та доставки нової гіперконвергентної інфраструктури та вузлів Virtual SAN Ready Nodes. Технологія Horizon Node Technology, що міститься в гіперконвергентній інфраструктурі, підключатиметься, управлятиметься і контролюватиметься в центрі Cloud Control Plane, що забезпечує «розумний» розподіл, доставку та управління робочими навантаженнями, запущеними на пристроях і стійках гіперконвергентної. Horizon Air з режимом Hybrid відрізняє: проста установка «з коробки» — гіперконвергентні пристрої на основі VMware Horizon Air підключаються за принципом plug-and-play, тому віртуальні програми і десктопи можна буде запускати вже менш ніж через годину; гнучкість гібридної «хмари» — робочі навантаження додатків і десктопів можна буде переміщати з локальних ЦОДів у «хмару» і, навпаки, постійне управління ними здійснюватиметься з контрольної панелі Cloud Control Plane. «Гнучкість полягає в можливості вибирати “хмару» в якості основного варіанта для повсякденної роботи і як допоміжного у пригоді навантаження десктопа або при аварійному відновленні даних», — уточнили в VMware.

з режимом Hybrid забезпечує: створення та масштабування десктопів зі швидкістю «хмари» — технологія миттєвого клонування VMware Instant Clone, інтегрована з технологіями VMware App Volumes та VMware User Environment Management, дозволить ІТ-адміністраторам швидко створювати і масштабувати десктопи — за даними компаніями, 2 тис. віртуальних десктопів можна буде розгорнути менше ніж за 20 хвилин; усунення необхідності в періодах обслуговування і непомітні оновлення ПО — потреба в виділених періодах обслуговування зникне, тому що оновлення ПО будуть застосовуватися до зображень і додатків Windows миттєво, при цьому новими функціями і покращеннями платформи можна буде легко управляти. >

Інші новини