+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Honeywell оголосила про вихід оновленої версії Honeywell Trace

Honeywell оголосила про вихід оновленої версії Honeywell Trace

Honeywell Trace - програмне забезпечення для управління змінами та документування, узгодження роботи промислових систем управління.

Honeywell оголосила про вихід оновленої версії свого ПО для управління змінами, яке забезпечить користувачам з різних галузей переробної промисловості значні переваги у вигляді підвищення продуктивності та економії часу. Honeywell Trace R130 щодня зберігає знімки даних конфігурації, змін та технічних порушень у роботі системи управління, які допомагають підвищити обізнаність користувачів про ситуацію та оптимізувати роботу системи.

За інформацією компанії, завдяки застосуванню розробок Honeywell та запатентованих методів збору даних оновлена ​​версія Honeywell Trace скорочує загальний час збору даних для більшості систем з кількох днів або навіть тижнів до 4-6 годин. Trace збирає дані, не впливаючи на продуктивність системи управління. Крім того, це програмне забезпечення відображає у всій повноті картину поточного стану системи, тим самим скорочуючи час усунення несправностей на 40%, що допомагає поліпшити якість і скоротити час простоїв. Інженери-технологи або інші технічні фахівці, використовуючи Trace R130, можуть підвищити свою продуктивність до 50% завдяки постійній доступності точної інформації про стан системи, що в свою чергу дозволить краще планувати щоденне техобслуговування, усунення несправностей та заходи щодо підвищення якості та ефективності. >

На квітень 2019 року Honeywell Trace дає користувачам повну картину всіх змін за останні 24 години. Тепер керівники підприємств, інженери-технологи та інженери з систем управління, а також фахівці з безпеки можуть практично відразу вживати заходів у відповідь при виявленні змін, покращуючи робочі показники техпроцесів і систем управління і скорочуючи час простою.

У випуску Honeywell Trace R130 реалізовано низку передових функцій, таких як перегляд компонентів та підтримка пошуку в АСУ ТП Honeywell Experion PKS, включаючи такі можливості:

  • файли користувачів;
  • зміна режимів перегляду для полегшення пошуку;
  • фільтрація по стовпцях та зміна їх розмірів для більш чіткого відображення аномалій та змін;
  • розширені можливості зберігання даних;
  • покращена деталізація параметрів та функція пошуку;
  • ліцензії системного рівня з можливістю перенесення разом з користувачами під час оновлення ПЗ;
  • безстрокове та тимчасове ліцензування.

 

 

Інші новини