+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Hewlett Packard Enterprise і Nutanix оголосили про глобальне партнерство з постачання на ринок інтегрованої гібридної хмари

Hewlett Packard Enterprise та Nutanix оголосили про глобальне партнерство з постачання на ринок інтегрованої гібридної хмари

Hewlett Packard Enterprise (HPE) і Nutanix (NTNX) оголосили про глобальне партнерство з постачання на ринок інтегрованої гібридної хмари за моделлю послуги («as a Service», aaS). Пропозиція являє собою корпоративне хмарне програмне забезпечення Nutanix Enterprise Cloud OS з вбудованим безкоштовним гіпервізором AHV, що постачається через екосистему HPE GreenLake. Таким чином, клієнти отримають у своє розпорядження повністю керовану гібридну хмару, яка значно знижує сукупну вартість володіння ІТ-інфраструктурою і скорочує термін окупності інвестицій. Крім того, у рамках цієї угоди партнери Nutanix зможуть безпосередньо постачати сервери HPE з інтегрованим програмним забезпеченням Nutanix Enterprise Cloud OS.

Завдяки партнерству HPE та Nutanix створено привабливу альтернативу, яка вирішує багато проблем, знижуючи ІТ-витрати та складність корпоративних систем. Об'єднана пропозиція забезпечує повністю керовану гібридну хмарну інфраструктуру, що надається за моделлю «як послуга» та розгортається в центрах обробки даних замовників або операторів ЦОДів.

Поєднання екосистеми HPE GreenLake і програмного забезпечення Nutanix Enterprise Cloud OS ідеально підходить для замовників, які хотіли б використовувати Nutanix з вбудованим гіпервізором AHV для таких застосувань, як підтримка критично важливих робочих навантажень і додатків для великих даних, віртуалізація систем першого порядку , як рішення SAP, Oracle і Microsoft, а також підтримка віртуалізованих додатків великих даних, таких як Splunk і Hadoop.

Замовники HPE GreenLake за моделлю послуги отримають такі переваги:

  • Зниження операційних витрат, капітальних витрат, а також вартості підтримки та професійних послуг. Об'єднана пропозиція обіцяє замовникам значне зниження сукупної вартості ІТ-системи. За даними дослідження гіперконвергентного програмного забезпечення Nutanix, проведеного IDC на замовлення Nutanix, зниження вартості експлуатації для замовників складе 60% протягом п'яти років. Згідно зі звітом про загальний економічний ефект використання HPE GreenLake, підготовлений Forrester на замовлення HPE, замовники отримають 30%-ву економію капітальних витрат за рахунок зниження перевитрати ресурсів та 90% зниження витрат на підтримку та професійні послуги.
  • Курс на інновації та скорочення терміну окупності інвестицій. При переході на модель «ІТ як послуга» HPE забезпечує 40% підвищення продуктивності за рахунок зниження навантаження на ІТ-персонал і скорочує час розгортання ІТ-проектів на 65%.
  • Свобода вибору та простота використання. Використовуючи цю aaS-пропозицію, замовники отримають безкоштовний вбудований гіпервізор і зможуть легко розгортати і масштабувати віртуалізовані робочі навантаження. Технологія Nutanix може знизити трудові витрати ІТ-персоналу при розгортанні, управлінні та підтримці систем на 61% порівняно з традиційною інфраструктурою, що значно підвищить швидкість та ефективність впровадження сервісів HPE GreenLake.

Завдяки екосистемі HPE GreenLake компанія HPE створила сучасний ринок надання локальних сервісів за моделлю «як послуга». Сотні глобальних клієнтів HPE GreenLake тепер користуються всіма перевагами хмарних обчислень, не втрачаючи безпеки, керованості та продуктивності, властивої локальним додаткам, та оплачуючи послуги відповідно до фактичного споживання. Сьогодні HPE розширює своє лідерство на цьому ринку, надаючи додаткову свободу вибору тим замовникам, які хотіли б використовувати гібридну хмару заради її гнучкості та можливості зниження витрат.

Головне для наших клієнтів — їхні програми. Завдяки нашому партнерству з HPE вони зможуть зробити свої ІТ-інфраструктури прозорими та зосередитися не на базових технологіях, а на критично важливих для бізнесу програмах. Наша співпраця з HPE піде на користь підприємствам, яким потрібна відповідна гібридна хмарне рішення».

Завдяки об'єднанню зусиль HPE та Nutanix партнери Nutanix зможуть без посередників постачати сервериHPE з інтегрованим програмним забезпеченням Nutanix Enterprise Cloud OS. Клієнти Nutanix зможуть використовувати повністю інтегроване, що поставляється безпосередньо з заводів HPE рішення, що має великий парк безпечного, встановленого серверного обладнання HPE ProLiant і HPE Apollo від HPE, і програмне забезпечення Nutanix Enterprise Cloud OS, що дозволяє модернізувати роботу центрів обробки даних і уніфікувати підтримку на та програмних платформах.

Очікується, що програмне забезпечення Nutanix Enterprise Cloud OS на HPE GreenLake та інтегровані програмно-апаратні рішення з програмою Nutanix на серверах HPE будуть доступні в третьому кварталі 2019 р.

Інші новини

Найкраща ціна