+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Hewlett Packard Enterprise (HPE) оголосила про оновлення гіперконвергентної системи HPE SimpliVity

Hewlett Packard Enterprise (HPE) оголосила про оновлення гіперконвергентної системи HPE SimpliVity

Hewlett Packard Enterprise (HPE) оголосила про оновлення HPE SimpliVity, флагманської гіперконвергентної системи компанії. Рішення є новим поколінням гіперконвергентної інфраструктури (HCI) з підтримкою штучного інтелекту (ІІ), покликане спростити управління віртуальними машинами і звільнити час ІТ-фахівців для роботи над новими проектами та інноваціями. Спираючись на програмно-визначувану архітектуру, HPE SimpliVity розширює можливості своїх замовників завдяки впровадженню HPE InfoSight, оновленню всіх компонентів кластера «в один клік» та інтеграції із системою резервного копіювання та захисту даних HPE StoreOnce.

У наші дні компанії перебувають під постійним тиском з боку конкурентів, які змушують їх швидше впроваджувати інновації та оптимізувати операції. Для досягнення цієї мети їм потрібна інтелектуальна архітектура для віртуалізованих середовищ, яка усуває складнощі, дозволяючи скоротити час виходу ринку нових продуктів і сервісів. Гіперконвергентна інфраструктура спочатку прискорює обслуговування та підвищує ефективність використання ресурсів, але традиційні рішення для HCI, як і раніше, вимагають втручання ІТ-фахівців при виникненні несподіваних збоїв, затримках у роботі додатків і змушують йти на компроміси в міру того, як компанії масштабують свою ІТ-і. HPE SimpliVity виходить за рамки програмно-визначуваних середовищ і тепер використовує ІІ для автоматизації обслуговування за допомогою прогнозування та запобігання проблемам.

«Майбутнє HCI залежить від ІІ, а HPE має найпросунутішу систему ІІ, — сказав віце-президент і головний Керівник напряму SimpliVity and Composable Software компанії Hewlett Packard Enterprise. — HCI полегшує життя підприємствам, але нерозв'язні складнощі все ще можуть виникати. HPE переосмислив HCI, заклавши в її основу HPE InfoSight. Це глобальне інтелектуальне рішення дійсно змінює правила гри для замовників у міру того, як вони переходять із HCI першого покоління на інтелектуальні HCI від Hewlett Packard Enterprise».

«Підвищена ефективність, яку HPE SimpliVity досягає за допомогою HPE InfoSight, вражає, — зазначив провідний спеціаліст з архітектури та безпеки інфраструктури в Carlisle Homes. — InfoSight робить прогнози та звіти щодо важливих для моєї команди параметрів: де саме використовується ємність на рівні кластерів, хостів, віртуальних машин і коли нам може не вистачити місця. Це економить нам масу часу».

HPE SimpliVity покликана відкривати безпрецедентні можливості для адміністраторів віртуальних машин за рахунок автоматизації та підвищеної ефективності. За останні кілька років HPE SimpliVity допомогла тисячам замовників по всьому світу спростити та оптимізувати свою інфраструктуру. Завдяки сьогоднішнім анонсам HPE SimpliVity створює нові можливості для своїх замовників.

HPE SimpliVity спрощує розгортання, управління, масштабування та модернізацію інфраструктури для будь-якого адміністратора віртуальних машин. Будучи найефективнішою в галузі системою «все в одному», HPE SimpliVity усуває більше інфраструктурних складнощів та проблем, пов'язаних із управлінням інфраструктурою, ніж конкуруючі рішення. HPE SimpliVity самостійно керує ефективністю, продуктивністю та відмовостійкістю без необхідності ручного налаштування або компромісів під час вибору конфігурації.

Анонсовані оновлення HPE SimpliVity включають.

Впровадження HPE InfoSight у HPE SimpliVity, що дозволяє замовникам здійснювати прогнозне планування ресурсів, яке позбавляє необхідності діяти навмання при керуванні ємністю. HPE InfoSight надає користувачам HPE SimpliVity глобальний огляд та детальну аналітику системи, продуктивності та використання ємності, поряд з автоматизацією підтримки, що включає оповіщення про проблеми.

Оновлення кластера «в один клік» за допомогою HPE SimpliVity забезпечує плавне оновлення всього стека програмного забезпечення кластера, що спрощує операції обслуговування та усуває ризики. Тепер замовники можуть оновлювати вбудоване ПЗ, гіпервізор та програмне забезпечення HPE SimpliVity на всіх вузлах у кластері одним клацанням миші, що забезпечує простоту та безперебійне оновлення на всіх майданчиках.

«Мені подобається, що технологія InfoSight тепер доступна в SimpliVity, — сказав старший інженер з віртуалізації та HCI у King Price Insurance. — InfoSight — це, по суті, ІІ, який доглядає моє середовище, коли мене немає. Коли InfoSight реєструє сервісне звернення та пропонує прогнозну підтримку, це заощаджує наш час та допомагає моїй команді зосередитися на інших бізнес-завданнях».

HPE SimpliVity поєднує в собі обчислювальні ресурси, сховища та мережі з вбудованими можливостями резервного копіювання та відновлення, що забезпечує консолідацію та економію витрат. HPE SimpliVity має лідируючу в галузі ефективність обробки даних з 90-відсотковою економією ємності сховища по всіх основних віртуальних машинах і резервних копіях. Цей показник гарантовано HPE SimpliVity HyperGuarantee. Тільки HPE SimpliVity здійснює дедуплікацію, стиснення та оптимізацію даних на рівні всієї системи, що дозволяє замовникам економити на ресурсах зберігання та забезпечує мобільність віртуальних машин.

Покращений захист даних завдяки інтеграції з HPE StoreOnce. У міру впровадження HPE SimpliVity на дедалі більшій кількості підприємств замовники прагнуть постійно покращувати свою стратегію захисту даних. HPE повідомляє про інтеграцію HPE SimpliVity з HPE StoreOnce, що забезпечить підвищений захист та мобільність даних. HPE StoreOnce та HPE SimpliVity інтегруються у рішення для захисту даних з підтримкою додатків та можливостями швидкого відновлення та автоматизації на основі політик, спрямовані на спрощення управління та підвищення рентабельності. Це рішення доповнює вбудовану функцію резервного копіювання та відновлення HPE SimpliVity для довгострокового зберігання та відповідності нормативним вимогам.

Користувачі HPE SimpliVity отримують просторово-оптимізовану інтелектуальну HCI для розгортання на декількох майданчиках, що дозволяє віртуальним машинам користуватися продуктивністю, ефективністю та стійкістю до відмов при мінімальних витратах. Необхідність адміністрування систем, що знаходяться на віддалених майданчиках, усувається за рахунок централізованого уніфікованого управління, що дозволяє замовникам безперешкодно керувати робочими навантаженнями у віддалених філіях, де може не вистачати кадрових ресурсів. Для забезпечення безперервності роботи бізнесу замовники можуть здійснити швидке перемикання між практично будь-якими майданчиками у разі аварії завдяки відновленню віртуальних машин по одному клацанню миші. Управління та налаштування здійснюються швидко та ефективно, що дозволяє оперативно відновлювати всі робочі навантаження на віддалених майданчиках, тим самим мінімізуючи час простою бізнесу.

Замовники отримують можливість підключення до хмари за допомогою HPE GreenLake з опцією використання SimpliVity за моделлю «як послуга». Hewlett Packard Enterprise має великі знання та досвід реалізації цієї моделі завдяки HPE GreenLake і пропонує широкий спектр варіантів використання таких рішень, як приватна та публічна хмара, модернізація резервного копіювання.

У червні 2019 року HPE розширила свій HCI-портфель, представивши HPE Nimble Storage dHCI, дезагреговану HCI-платформу, в основі якої лежать простота HCI та гнучкість конвергенції. Nimble dHCI на базі HPE InfoSight дозволяє компаніям швидше розгортати програми, підтримувати складні робочі навантаження та оптимізувати час та ресурси. Завдяки цьому рішенню замовники отримують гнучкість незалежного масштабування ресурсів та простоту управління для організацій з вимогливими додатками, такими як критично важливі для бізнесу бази даних.

«Конструкція системи, інтеграція з vCenter та підтримка InfoSight роблять HPE Nimble dHCI більш простим в управлінні, ніж готові конфігурації HCI від конкурентів, — сказав віце-президент з досліджень у галузі зберігання даних корпоративного класу в IDC. — Те, що HPE використовує масиви Nimble Storage як рівень зберігання, дає значні переваги, які не включені до традиційних платформ HCI».

Разом HPE SimpliVity та HPE Nimble Storage dHCI відкривають для замовників унікальні інтелектуальні можливості гіперконвергенції для віртуалізації загального призначення з HPE SimpliVity та до ресурсомістких та критично важливих для бізнесу додатків з HPE Nimble Storage dHCI,

HPE InfoSight для HPE SimpliVity доступний у всьому світі для всіх користувачів HPE SimpliVity і буде пропонуватися безкоштовно замовникам HPE SimpliVity, які мають чинну угоду про обслуговування HPE.

HPE StoreOnce для HPE SimpliVity буде доступним у першому півріччі 2020 року для замовників, у яких встановлені останні версії програмного забезпечення HPE SimpliVity та HPE StoreOnce v3.x або v4.x.

HPE Nimble Storage dHCI вже доступний у всьому світі.

Інші новини