+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Hewlett Packard Enterprise (HPE) оголосила про випуск портфеля рішень для високопродуктивних обчислень та систем штучного інтелекту

Hewlett Packard Enterprise (HPE) оголосила про випуск портфеля рішень для високопродуктивних обчислень та систем штучного інтелекту

Hewlett Packard Enterprise (HPE) оголосила про випуск портфеля рішень для високопродуктивних обчислень і систем штучного інтелекту (ІІ) для Ексамасштабної ери, що відрізняється стрімким зростанням обсягу даних і роботою з новими конвергентними робочими навантаженнями.

Приєднання Cray, нещодавно придбаної HPE, дозволяє вдосконалити рішення HPE в області високопродуктивних обчислень і ІІ, які тепер будуть об'єднані в наскрізну суперкомп'ютерну архітектуру для обчислювачів, інтерконнекту, програмного забезпечення, систем зберігання і послуг, що розгортаються. ». Тепер кожне підприємство може використовувати ті основні технології високопродуктивних обчислень, які забезпечують роботу найшвидших систем у світі, і інтегрувати їх у свої центри обробки даних, що сприятиме пошуку нових ідей та стимулюватиме розвиток інновацій.

Цифрова трансформація пов'язана з новими інформаційно ємними робочими навантаженнями та аналітикою в режимі реального часу в безпрецедентних масштабах. Щоб замовники могли використовувати потенціал своїх даних і прискорити впровадження інновацій, їм потрібні нові можливості від програмного забезпечення, обчислювачів, ітерконнекту та систем зберігання. HPE пропонує рішення будь-якого рівня: від одиничних невеликих систем до суперкомп'ютерів ексафлопного класу з програмним забезпеченням, інтерконнектом і зберіганням даних підігнаними під розмір системи. В них входять рішення для моделювання та симуляції для прогнозування погоди, промислового та енергетичного секторів, а також рішення для ІІ та аналітики великих даних для точної медицини, безпілотних транспортних засобів, геопросторових зображень та сфери фінансових послуг.

«Об'єднання HPE і Cray кардинальним чином змінить суперкомп'ютерну галузь завдяки рішенням і послугам, що дозволяють замовникам добиватися успіху в Ексамасштабну еру і допомагають ним здійснювати значні прориви і дозволення в бєднесе високопродуктивних обчислень та ІІ в HPE. — Замовники все частіше звертаються до HPE як до надійного світового партнеру, який може допомогти їм використати всю міць даних для вирішення найнагальніших проблем. Тепер, завдяки об'єднанню рішень HPE і Cray, ми можемо запропонувати замовникам більше можливостей вибору та контролю над тим, як вони застосовують високопродуктивні обчислення для вирішення завдань будь-якого розміру та масштабу, в будь-якому середовищі, від локальної інфраструктури до хмари».

Новий комплексний портфель рішень HPE для вископродуктивних обчислень та ІІ доповнений наступними послугами, програмним забезпеченням, обчислювачами, інтерконнектом та системами зберігання.

Як було оголошено раніше, Cray і Microsoft спільно відкривають доступ до технологій і систем вископродуктивних обчислень Cray в рамках портфеля рішень Microsoft Azure. HPE планує розширити можливості вибору для своїх замовників, надавши їм доступ до своїх рішень в області вископродуктивних обчислень та ІІ за допомогою HPE GreenLake, рішення HPE для роботи по моделі «як послуга».

Програмне забезпечення Cray System Management, побудоване на базі контейнеризованої та мультиарендної (multitenant) архітектур, дозволяє конвергентним HPC- та ІІ-навантаженням працювати одночасно на одній системі, надаючи адміністраторам і розробникам можливість працювати як з сучасною хмарною системою.

За допомогою Cray Programming Environment (CPE) HPE спрощує розробку додатків та управління ними при складних робочих навантаженнях вископродуктивних обчислень та ІІ, які запускаються на різних процесорах і прискорювачах. CPE надає повне і повністю підтримуване середовище розробки — інтегрований програмний пакет, що пропонує компілятори та мови програмування, інструментарій та бібліотеки, які підвищують продуктивність роботи програмістів, масштабованість додатків та їх продуктивність. Він призначений для простого перенесення (porting) існуючих додатків з мінімальною необхідністю перекодування, дозволяє скоротити зміни в існуючих моделях програмування і спрощує перехід розробника до нової апаратної парадигми.

Програмне забезпечення HPE Performance Cluster Management (HPCM) гарантує повну підтримку, управління та моніторинг кластерів масштабом до 100 000 вузлів. Воно дозволяє здійснювати швидке налаштування системи з нуля, комплексний моніторинг та управління обладнанням, управління образами, оновлення програмного забезпечення. забезпечення та управління електроживленням. Будучи частиною нового портфеля, майбутні релізи HPCM підтримуватимуть нові системи Cray. Це дозволить замовникам скористатися широким вибором нових систем, продовжуючи при цьому використовувати HPCM для керування наявною інфраструктурою.

HPE посилює своє лідерство в області комп'ютерних обчислень корпоративного класу за допомогою сімейства систем HPE Apollo з додаванням в цей портфель суперкомп'ютерів Cray. Новий об'єднаний портфель обчислювачів надасть замовникам більшого вибору для широкого спектру робочих навантажень і рішень будь-якого масштабу. Починаючи з одного сервера і закінчуючи найбільшими суперкомп'ютерами, об'єднаний портфель зможе всебічно задовольнити потреби в високопродуктивних обчисленнях будь-якого центру обробки даних. Нові системи Cray беруть за основу архітектуру Shasta, яка використовуватиметься для створення перших трьох Ексамасштабних систем у США.

HPE пропонує Cray Slingshot, переосмислений HPC-інтерконнект, для реалізації вимог до більшої швидкості та менших затримок при обробці вибухового зростання нових даних та конвергенції робочих навантажень вископродуктивних обчислень та ІІ. Slingshot стартує з пропускної здатності в 200 Гб/с і відкриває доступ до унікальних можливостей управління перевантаженням для забезпечення продуктивності та масштабування, необхідних для одночасного управління численними інформаційно- робочими процесами в єдиній системі.

Недавній вихід Cray ClusterStor E1000, рішення для зберігання даних, що входить у продуктовий портфель HPE для високопродуктивних обчислень, підтримує постійне зростання даних та конвергентні робочі навантаження. ClusterStor відповідає вимогам до сховища даних і в той час значно скорочує потребу в додаткових пристроях зберігання завдяки новому інтелектуальному програмному забезпеченню для управління даними.

HPE надає персоналізований досвід завдяки сервісному підрозділу HPE Pointnext, що надає консалтингові та технічні послуги, які допомагають спільно проектувати та прискорювати розгортання будь-якого цифрового рішення або реалізацію плану для досягнення цілей компанії. HPE доповнює їх послугами Cray, які включають такі функції підтримки, як встановлення, усунення несправностей, обслуговування, адміністрування та оптимізація суперкомп'ютерної системи.

На щорічній конференції Supercomputing Conference 2019 (SC 19) в Денвері, штат Колорадо, HPE продемонструвала кілька рішень, таких як нові сервери HPE ProLiant DL385 і DL325 Gen10 Plus на процесорах AMD EPIC 2-го покоління, які значно підвищують продуктивність і ефективність критично важливих робочих навантажень, а в області НДДКР з Національною лабораторією з вивчення відновлюваної енергії (NREL) для підвищення енергоефективності, стабільності та відмовостійкості в суперкомп'ютерних центрах обробки даних.

Інші новини