+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Hewlett Packard Enterprise (HPE) оголосила про випуск нової платформи HPE Primera із підтримкою штучного інтелекту

Hewlett Packard Enterprise (HPE) оголосила про випуск нової платформи HPE Primera з підтримкою штучного інтелекту

Hewlett Packard Enterprise (HPE) оголосила про випуск HPE Primera — нової платформи, яка пропонує принципово нові можливості зберігання даних у критично важливих системах та забезпечує простоту використання, доступність та продуктивність.

HPE Primera спирається на можливості HPE InfoSight, платформи штучного інтелекту, що забезпечує автоматизовану підтримку обладнання. Це дозволяє HPE Primera показувати рекордні результати: платформа знижує витрати часу на керування системами зберігання даних на 93%, дозволяє передбачати та запобігати виникненню проблем та підвищує продуктивність додатків.

Для підтримки розвитку бізнесу, підвищення гнучкості та прискорення інноваційних процесів сучасні компанії повинні виводити на ринок нові критично важливі програми та підтримувати вже існуючі. Однак ІТ-департаментам, як правило, не вдається відповідати цим вимогам, оскільки вони перевантажені завданнями адміністрування, налагодження та підтримки інфраструктури. У результаті вони змушені жертвувати гнучкістю ІТ-інфраструктури в ім'я його стійкості.

Завдяки HPE Primera більше не потрібно йти на компроміси. Нова платформа поєднує інновації всього портфеля продуктів і рішень для зберігання даних HPE і переосмислює можливості критично важливих систем зберігання даних. Завдяки цьому досягаються неперевершені простота використання, доступність та продуктивність.

Платформа HPE Primera робить зберігання даних у критично важливих системах максимально простим та доступним.

Простота установки. Замовник може самостійно встановити HPE Primera менш ніж за 20 хвилин.

Простота управління. Для того, щоб виділити ємність бізнес-додатків даних на платформі HPE Primera, потрібні лічені секунди. У платформу вбудована функція оптимізації зберігання (стиснення та компресія), яку за потреби можна вимкнути.

Простота оновлення. Вбудована операційна система дозволяє окремо ініціалізувати, оновлювати та перезапускати сервіси управління даними. Замовник може оновити програмне забезпечення HPE Primera лише за п'ять хвилин, не перериваючи роботу системи.

Простота експлуатації. Замовники можуть використовувати платформу HPE Primera за моделлю «як послуга», оплачуючи тільки ту ємність, яка потрібна через HPE GreenLake. Замовники, які купують продукт у повне володіння, отримують інструмент Timeless Storage, що виключає необхідність повної заміни обладнання. Платформа дозволяє проводити заміну контролера без зупинки роботи та пропонує повнофункціональне програмне забезпечення, стиснення та доступність даних.

Найвищі очікування від зберігання даних— HPE Primera гарантує 100% доступність критично важливих СГД.

В HPE Primera входять пакет послуг HPE Proactive Care та гарантія 100% доступності даних. Не потрібно укладати особливих контрактів або нести додаткові витрати.

Контроль поза сховищ даних. Понад 90% проблем виникають поза сховищами даних — на рівні мереж, серверів та віртуалізації. Платформа HPE Primera дозволяє контролювати працездатність інфраструктури за межами рівня зберігання даних завдяки системі HPE InfoSight, яка передбачає і запобігає збоям на рівні роботи мережі, додатків та серверів.

Стійкість для критично важливих систем вбудована в платформу. HPE Primera забезпечує підвищену доступність на рівні архітектури завдяки підтримці до чотирьох контролерів, технології HPE Peer Persistence, що прозоро підтримує роботу бізнесу, та реплікації даних. У платформу включена система захисту даних додатків HPE Recovery Manager Central, яка у поєднанні з HPE StoreOnce підвищує швидкість відновлення даних у 15 разів та забезпечує економне довгострокове зберігання даних у публічній хмарі за допомогою технології HPE Cloud Bank Storage.

Очікувана продуктивність для непередбачених навантажень.

Висока продуктивність при консолідації додатків із високими системними вимогами. Архітектура all-active масиву HPE Primera забезпечує паралелізацію операцій введення-виведення, що підвищує продуктивність додатків. Робота Oracle прискорюється на 122%.

Безпечна консолідація програм. Технологія HPE InfoSight та вбудований в масив штучний інтелект забезпечує автоматичне налаштування масиву для оптимізації роботи безлічі бізнес-додатків, що зберігають свої дані на HPE Primera.

Аналітика в режимі реального часу дозволяє підтримувати очікувану продуктивність. Тепер технологія HPE InfoSight ще більш глибоко інтегрована у HPE Primera. Математичні моделі, засновані на штучному інтелекті та навчені у хмарі, тепер вбудовані в масив та забезпечують аналітику реального часу для стабілізації навантажень додатків.

«Інтелект змінює все. Сьогоднішнім підприємствам потрібен новий підхід до обслуговування інфраструктури операційної діяльності бізнесу — заснований на інтелектуальній стратегії роботи з даними. HPE Primera спирається на унікальну платформу HPE Intelligent Data Platform і забезпечує неперевершену простоту використання, доступність та продуктивність додатків для критично важливих систем. Це дозволить компаніям зосередитися на використанні даних для розвитку їхнього бізнесу», — сказав перший віце-президент і генеральний директор HPE із систем зберігання даних.

Платформа HPE Primera — новинка в портфелі продуктів та рішень HPE Intelligent Data Platform, призначеному для підвищення продуктивності додатків, покращення управління даними, гнучкого використання хмарних технологій та розширення можливостей бізнесу за рахунок аналітики даних реального часу. Intelligent Data Platform пропонує замовникам не лише зберігання, а й інтелектуальну обробку даних, що дозволяє виявити приховану цінність бізнесу.

У HPE Intelligent Data Platform входить HPE InfoSight — найрозвиненіша в індустрії платформа управління інфраструктурою на основі штучного інтелекту та машинного навчання. HPE InfoSight робить зберігання даних автономним та самоврядним. Протягом останнього десятиліття платформа HPE InfoSight аналізувала закономірності роботи додатків у 1250 трлн точок введення-виведення даних, передбачаючи та попереджаючи збої в системах зберігання даних, серверах та віртуальних машинах, що дозволило запобігти загалом 1,5 млн годин. HPE InfoSight служить інтелектуальною основою HPE Primera та всіх інших продуктів HPE для зберігання даних, які є єдиною в галузі повномасштабною системою автономного зберігання даних, заснованою на штучному інтелекті.

Платформа HPE Primera буде доступна для замовлення у серпні 2019 р.

Інші новини