+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Hewlett Packard Enterprise (HPE) оголосила про плани перетворити HPE на компанію, що працює за моделлю SaaS

Hewlett Packard Enterprise (HPE) оголосила про плани перетворити HPE на компанію, що працює за моделлю SaaS

Hewlett Packard Enterprise (HPE) оголосила про плани поступово перетворити HPE на компанію, що працює за моделлю «як послуга». Так, компанія має намір до 2022 року надати своїм клієнтам можливість користуватися всім технологічним портфелем HPE за підпискою, за моделлю оплати в міру використання та на основі споживання.

HPE також продовжить постачати своє обладнання та програмне забезпечення за рахунок капітальних витрат, а також за ліцензією. Зрештою, замовники матимуть вибір: користуватися продуктами та послугами HPE традиційним чином або за моделлю «як послуга».

Опираючись на більш ніж десятирічне лідерство у наданні локальних ІТ-послуг за моделлю «як послуга» (англ. SaaS), HPE продовжить масштабувати HPE GreenLake. Це дозволить охопити нові сегменти ринку, створити нові варіанти застосування сервісів та використати можливості світової партнерської екосистеми для прискорення зростання.

Частиною цього підходу є нові пропозиції HPE GreenLake для середнього бізнесу та сервіси для граничних обчислень, а також партнерство з CyrusOne, Equinix та Google Cloud. Крім того, HPE продовжує інвестувати та впроваджувати інновації в портфоліо програмного забезпечення, що надається за передплатою, включаючи HPE Aruba Central, HPE BlueData, HPE Cloud Volumes, HPE InfoSight та HPE OneView.

Сьогодні компанії мають можливість приєднатися до цифрової трансформації, щоб створювати новий клієнтський досвід, диференціювати бізнес та збільшити прибуток. Організаціям потрібна безшовна робота з хмарою для управління всіма додатками та навантаженнями, можливість впроваджувати інновації з високою швидкістю та свобода вибору технологій, що найбільш підходять їх потребам.

На жаль, поточна парадигма використання технологій компаніями не відповідає вимогам ринку – клієнти змушені упокорюватися з нестабільною роботою ЦОДу та хмари; негнучкими та дорогими запатентованими стеками, які позбавляють можливості вибору; обмеженими навичками внутрішніх ІТ-фахівців, бюджетами та варіантами фінансування.

HPE GreenLake відкриває нові можливості для замовників, пропонуючи широкий портфель рішень за моделлю «як послуга», який забезпечує гнучкість та швидкість роботи. HPE GreenLake надає замовникам вибір серед пропозицій, що реалізуються за підпискою, за моделлю «як послуга» та з оплатою в міру використання, що дозволяє забезпечувати безшовну роботу з хмарою для керування всіма навантаженнями замовників.

Портфель HPE GreenLake включає широкий спектр спеціально розроблених рішень від HPE і партнерів, даючи замовникам можливість вибрати, що ляже в основу їх цифрової трансформації. Крім того, потужні можливості обліку та управління HPE GreenLake дозволяють відстежувати та коригувати використання системи, щоб робочі ініціативи не виходили за межі бюджету та політики компанії.

Вже зараз портфоліо рішень HPE GreenLake демонструє значні результати для замовників. Підписку на HPE GreenLake оновлюють 99% замовників, а індекс споживчої лояльності (NPS) становить 86%, виводячи HPE GreenLake у топовий 1% за цим показником на ринку ІТ-послуг. Згідно з звітом Forrester про загальний економічний вплив HPE GreenLake, замовникам вдається заощаджувати 30% капіталовкладень за рахунок оптимального використання ресурсів, 90% витрат на підтримку та послуги фахівців та 65%. часу на розгортання ІТ-проектів.

Цей підхід до цифрової трансформації знаходить відгук на ІТ-ринку. HPE GreenLake в даний час є найшвидшим бізнесом в HPE із загальною вартістю контрактів понад $2,8 млрд і більше 600 замовниками. HPE також має переваги найефективнішої в галузі екосистеми партнерів, розширюючи охоплення HPE GreenLake. Наразі понад 400 партнерів продають рішення з портфоліо HPE за моделлю «як послуга», а обсяг канальних продажів HPE GreenLake за рік зріс більш ніж на 275%.

«На ринку для нас настав переломний момент», – сказав президент і головний виконавчий директор HPE. – Те, що замовники хочуть використовувати технології за моделлю «як послуга», є загальновизнаним фактом, але вони також хочуть робити це на своїх умовах. Унікальний підхід HPE до моделі «як послуга», що пропонує замовникам вибір, гнучкість та контроль, є драйвером успіху HPE GreenLake. Ми продовжуватимемо активно інвестувати в цей напрямок, щоб реалізувати наше лідерство на ринку, використовувати нашу екосистему партнерів та каналів світового рівня та надавати доступ до всього нашого технологічного портфелю, починаючи з кордону мережі та закінчуючи хмарними сховищами, у середовищі рішень HPE GreenLake. В результаті ми трансформуємо HPE та ринок завдяки новому та кращому способу використання моделі «як послуга».

Багато підприємств середнього бізнесу не мають власного ЦОДу або недостатньо співробітників ІТ для налаштування та управління інфраструктурою, додатками та навантаженнями. Сьогодні HPE представила кілька нових можливостей, розроблених спеціально, щоб допомогти компаніям середнього бізнесу подолати ці бар'єри та прискорити їхню цифрову трансформацію. До них належать нові партнерства з провайдерами дата-центрів та операторами зв'язку Equinix та CyrusOne, а також нові інструменти та інвестиції для подальшого спрощення та прискорення процесу продажів для партнерів HPE.

HPE пропонує п'ять нових рішень HPE GreenLake, які надають замовникам із сегменту середнього бізнесу попередньо налаштовані рішення за моделлю «як послуга»: для обчислень, баз даних, приватної хмари, зберігання та віртуалізації. Ці конфігурації, оптимізовані з урахуванням навантажень, скорочують час, що витрачається на проектування та тестування технологій.

Для замовників, які хочуть використовувати зовнішні дата-центри для своїх додатків у HPE GreenLake, HPE уклала стратегічне партнерство з CyrusOne та Equinix. Замовники можуть скористатися сучасними дата-центрами для швидкого підключення послуг HPE GreenLake.

Вперше HPE GreenLake став доступним через канальних партнерів більше року тому, і сьогодні цей бізнес формує значний попит у замовників у всьому світі: щомісяця HPE укладає контракти з 50 новими партнерами для канальних продажів сервісу.

Тепер HPE спрощує та прискорює процес замовлення та впровадження HPE GreenLake для своїх партнерів завдяки двом новим інструментам.

HPE GreenLake Quick Quote: керований користувачем, автоматичний інструмент розрахунків, який запускається з урахуванням потреб навантажень замовників та забезпечує швидке конфігурування та прозоре ціноутворення. Партнери можуть одним натисканням кнопки настроювати конфігурації, балансуючи між вартістю чи продуктивністю. HPE GreenLake Quick Quote скорочує час створення пропозиції HPE GreenLake до кількох хвилин.

HPE GreenLake Chatbot: автоматизований чат-бот, керований штучним інтелектом, що оперативно відповідає на запити партнерів HPE GreenLake. Чат-бот скорочує час, що витрачається на пошук ресурсів, дає більш швидкі відповіді та направляє партнерів у службу підтримки HPE GreenLake, якщо не може відповісти на запитання одразу.

HPE розширює портфель HPE GreenLake, запропонувавши рішення щодо обчислень поза ЦОД – Edge Compute, оголошуючи сьогодні про нову пропозицію «Мережа як послуга» (NaaS) від Aruba. Hewlett Packard Enterprise придбав у 2013 році компанію Aruba Networks і продовжив розвивати перспективний напрямок мережевих послуг.

Нова пропозиція включає широкий спектр рішень Aruba для побудови мереж, у тому числі побудова корпоративної мережі Wi-Fi, включаючи рішення щодо забезпечення мережевої безпеки, рішення щодо збору аналітики про кінцевих користувачів та інші інструменти. HPE GreenLake для рішень Aruba надає замовникам нові варіанти придбання та споживання, які забезпечують більшу гнучкість та ширший вибір способів побудови та підтримки мережевої інфраструктури.

HPE Greenlake для Aruba доступний безпосередньо в Aruba та її глобальній мережі партнерів.

HPE та Google Cloud розширили стратегічне партнерство, щоб запропонувати замовникам гібридні хмарні рішення. На основі угоди, оголошеної 9 квітня 2019 року, HPE та Google співпрацюватимуть у галузі використання гібридних хмарних технологій у контейнерній архітектурі, де буде доступна можливість користуватися моделлю «як послуга» завдяки HPE GreenLake. Більш того, HPE надаватиме консультаційні та професійні послуги, щоб прискорити впровадження гібридної хмари.

Існуюче гібридне хмарне рішення включає в себе Anthos від Google Cloud у поєднанні з локальною ІТ-інфраструктурою замовників, HPE Cloud Data Services та HPE GreenLake. Дана пропозиція дозволяє об'єднати Anthos, HPE ProLiant та HPE Nimble Storage в одній локальній інфраструктурі. А в третьому кварталі 2019 року HPE Cloud Volumes відкриє можливості для зберігання на Google Cloud Platform та інших публічних хмарах. У плани HPE входить підключити HPE GreenLake до Anthos з метою постачання гібридних хмарних рішень за моделлю «як послуга».

Пропозиції HPE GreenLake для середнього бізнесу, пропозиції, що надаються у партнерстві з CyrusOne та Equinix та HPE GreenLake для Aruba вже доступні.

Інші новини