+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Hewlett Packard Enterprise (HPE) та Google Cloud оголосили про глобальне партнерство у постачанні гібридних хмарних рішень

Hewlett Packard Enterprise (HPE) та Google Cloud оголосили про глобальне партнерство у постачанні гібридних хмарних рішень

Hewlett Packard Enterprise (HPE) та Google Cloud оголосили про глобальне партнерство у постачанні гібридних хмарних рішень для прискорення інноваційних процесів, розширення можливостей вибору та підвищення гнучкості замовників. Дане оголошення знаходиться в руслі постійного співробітництва HPE та Google Cloud, мета якого — надати клієнтам можливість безшовної роботи в середовищах, що включають публічні хмари та локальні ресурси підприємства.

У рамках початкової стратегічної угоди HPE постачатиме два види рішень HPE Validated Design для гібридної хмарної платформи Google Cloud Anthos на базі гіперконвергентної інфраструктури HPE SimpliVity та серверів HPE Nimble Storage і HPE ProLiant. Валідація платформи Anthos компанією HPE забезпечує замовникам HPE та Google Cloud гнучкість при виборі необхідного співвідношення локальної інфраструктури та публічної хмари для найкращого задоволення потреб.

HPE пропонуватиме валідовану локальну інфраструктуру за моделлю послуги через екосистему HPE GreenLake — повністю керований HPE набір локальних рішень із моделлю оплати відповідно до фактичного використання. Клієнти, які вибрали цю пропозицію, зможуть локально запускати програми у вигляді сервісу в середовищі Google Kubernetes Engine (GKE) та користуватися перевагами контейнерної технології в рамках своїх гібридних інфраструктур.

Замовники можуть масштабувати Anthos для управління своїми ресурсами як у публічній хмарі, так і локально. HPE GreenLake дозволить їм скористатися перевагами споживання за моделлю послуги в локальних ІТ-інфраструктурах.

Президент з гібридним технологіям і директор з продажів HPE сказав: «При створенні стратегії гібридної хмари замовникам важливі свобода вибору, простота та послідовність. Співпрацюючи з Google Cloud та використовуючи контейнерний підхід, HPE може запропонувати безшовну гібридну хмару з унікальною можливістю споживання за моделлю “як послуга”. Такий підхід на основі платформи Anthos та екосистеми HPE GreenLake дає нашим клієнтам свободу вибору при модернізації інфраструктури HPE та можливість розвиватися комфортними для них темпами».

Віце-президент з глобальних екосистем та розвитку бізнесу Google Cloud зазначив: «Ми тісно співпрацюємо з HPE, щоб полегшити клієнтам інтеграцію Anthos у їхні хмарні стратегії. Ми раді, що HPE поділяє наш підхід "будувати один раз, а розгортати в будь-якому місці" і з нетерпінням чекаємо на розширення нашого партнерства в галузі гібридних хмарних рішень для клієнтів».

Прискорення розгортання контейнерів за допомогою HPE та Google Cloud

В даний час організації використовують контейнерні архітектури для модернізації додатків, підвищення гнучкості розробки, переносимості додатків та спрощення їх розгортання. За оцінками Gartner до 2022 р. понад 75% глобальних організацій використовуватимуть у своїй роботі програми з контейнерною архітектурою.

Платформа Anthos використовує для локального запуску контейнерів віртуальні машини, і це дозволяє клієнтам безпечно та ефективно запускати бізнес-додатки в легко керованій, контрольованій, масштабованій та оптимізованій програмно-визначеній інфраструктурі. Нові рішення від HPE та Google Cloud спростять клієнтам використання контейнерів і забезпечать безшовну роботу в хмарі, оскільки програми будуть створюватися для роботи в будь-якому місці — як у хмарних, так і локальних середовищах.

Дані рішення підходять для широкого ряду застосувань, включаючи розробку за методологією DevOps у концепції CI/CD (безперервної інтеграції та безперервної поставки), розробку додатків у Google Cloud та їх запуск у локальну експлуатацію, а також низьковитратне розгортання розподілених контейнеризованих додатків.

Складовими частинами оголошеного сьогодні партнерства є рішення HPE Validated Design для Anthos на HPE SimpliVity, яке забезпечує простоту гіперконвергентних рішень у середовищі Google Kubernetes Engine. Це рішення спрощує процеси тестування та розробки додатків та управління гібридною хмарою для граничних контейнеризованих додатків підприємств. Потужні можливості віддаленого керування HPE SimpliVity та ефективне використання пропускної спроможності процесами реплікації спрощують встановлення та централізоване адміністрування. Можливості інфраструктури, передові сервіси даних для середовищ VMWare та Hyper-V, а також віртуалізація контейнерів уможливлюють простий перехід до контейнеризованого середовища, дозволяючи контейнерам та віртуальним машинам спільно використовувати одне й те саме обладнання та сховища.

Рішення HPE Validated Design для Anthos на HPE Nimble Storage та HPE ProLiant, що забезпечує гнучку архітектуру сховищ для робочих навантажень, що потребують незалежного масштабування обчислювальної потужності та ресурсів зберігання даних. Дане рішення забезпечує неперевершені надійність та швидкість у контейнеризованому середовищі, а також безшовне управління локальними ресурсами та публічною хмарою. Програми можна модернізувати дома, а гібридна хмара прискорює виведення товару ринку, знижуючи накладні витрати на адміністрування та сприяючи швидкому впровадженню інновацій.

Екосистема HPE GreenLake дозволяє замовникам використовувати гнучку модель споживання для локальної валідованої інфраструктури HPE, інтегрованої з платформою Anthos для безперешкодного керування сервісами контейнеризації. Організації можуть розгортати контейнери, коли їм це необхідно, не відволікаючись на управління локальною інфраструктурою, що заощаджує витрати часу та ресурсів.

Клієнти HPE GreenLake отримують такі переваги: ​​скорочення часу розгортання на 65%, підвищення продуктивності на 40%, зниження перевитрати ресурсів на 30%.

Інші новини

Найкраща ціна