+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Handy Backup для мережевих серверів та Handy Backup для мережевих робочих станцій – дві нові редакції продуктів Handy Backup, призначених для мережевого бекапу.

Handy Backup для мережевих робочих станцій підходить для резервного копіювання мереж на підприємствах малого та середнього бізнесу. Рішення дозволяє адміністратору створювати окремі завдання для кожної віддаленої робочої станції або налаштовувати загальне для всіх завдання. Резервне копіювання під керуванням Handy Backup не заважає роботі користувачів. Клієнтські програми Handy Backup запускаються в режимі сервісу Windows, не відволікаючи співробітників від роботи та не уповільнюючи швидкодію їх комп'ютерів. Користувач може навіть вийти з системи, і його дані копіюватимуться незалежно від стану його облікового запису, навіть у той час, коли інший співробітник увійде під своїм обліковим записом.

Handy Backup для мережевих серверів< /i> дозволяє IT-фахівцеві компанії налаштовувати та контролювати бекап та відновлення всіх серверів та робочих станцій з єдиної панелі завдань. Рішення дозволяє створювати резервні копії MS Exchange Server, Lotus Notes, 1С, MS SQL, MySQL, PostgreSQL, Oracle та інших баз даних, а також окремих файлів та папок, незалежно від комп'ютера, на якому вони зберігаються.

Handy Backup є зручним рішенням для автоматичного резервного копіювання із широкими функціональними можливостями. Програма призначена для використання у середовищі Windows 8/7/Vista/XP, Windows Server 2012/2008/2003 та Linux. Програма може здійснювати резервне копіювання, синхронізацію та відновлення локальних та віддалених файлів, баз MySQL, MS SQL, PostgreSQL, MS Exchange, Oracle, DB2 та інших видів даних.

Інші новини