+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Handy Backup 7.4 - нова версія популярного рішення з оновленим функціоналом для резервного копіювання MS SQL, MySQL, PostgreSQL та підтримкою резервного копіювання у хмарні сховища Яндекс.Диск та HBDrive.

У новій версії програми Handy Backup можливість бекапу однієї з найпоширеніших баз даних PostgreSQL виділена в окремий плагін, який за замовчуванням включений у видання, призначені для бізнес-сегменту - Office Expert та Network Server. Плагін також може бути придбаний окремо як додаток до функціонала інших версій програми. під час процесу резервного копіювання.

Крім того, швидшим і ефективнішим став процес відновлення баз MS SQL – завдяки оновленню, відпала необхідність зупиняти всю інстанцію, тепер достатньо перервати роботу тільки об'єкта, який необхідно відновити.
Була також модифікована система e-mail оповіщень, що дозволяє зробити процес взаємодії з програмою більш простим та зрозумілим. Тепер усі повідомлення про результати бекапу та будь-які непередбачені обставини в ході роботи програми будуть своєчасно надіслані користувачеві електронною поштою. >

Інші новини