+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

GridGain Systems, розробник програмних рішень In-Memory Data Fabric на базі Apache Ignite, випустила нову версію платформи GridGain Professional Edition 1.8 для перенесення обчислень до оперативної пам'яті комп'ютера.

Сховище In-Memory SQL Grid допоможе користувачам прискорити та масштабувати свої SQL-додатки без змін або з мінімальними коригуваннями коду. Користувачі зможуть здійснювати запити до даних GridGain, використовуючи SQL через драйвери ODBC/JDBC, а також модифікувати дані за допомогою команд DML без кастомізованого коду. Крім того, платформа відрізняється оптимізованою геопросторовою підтримкою. In-Memory SQL Grid забезпечить більш зручну інтеграцію платформи GridGain та покращену функціональність для більшого обсягу користувацьких сценаріїв, включаючи хмарні програми та Internet of Things (IoT). GridGain Professional Edition 1.8 також підтримує протокол Redis і включає підтримку кешування .NET Entity Framework 2nd-Level Cache та ASP.NET Session Caching.

In-Memory SQL Grid забезпечує можливості розподіленого сховища даних у платформі GridGain, що дозволяє прискорити та масштабувати SQL-додатки без змін або з мінімальними коригуваннями коду, розповіли у GridGain. In-Memory SQL Grid масштабується горизонтально, відрізняється відмовостійкістю та сумісністю з ANSI SQL-99. Сховище повністю підтримує команди SQL та DML, включаючи запити select, update, insert, merge та delete.

In-Memory SQL Grid дозволяє працювати з платформою GridGain, використовуючи стандартні SQL-команди за допомогою драйверів GridGain JDBC або ODBC без кастомізації коду. Крім підтримки Java,.

Покращені геопросторові функції, також підтримувані In-Memory SQL Grid, адаптують платформу GridGain для перенесення обчислень в оперативну пам'ять до більшої кількості користувальницьких сценаріїв у сфері IoT, заснованих на геолокації — наприклад, в галузі транспорту, логістики, мобільних технологій, рітейлу та пристроїв, що носяться.

Глибока інтеграція з Redis у GridGain Professional Edition 1.8 дозволяє зберігати та витягувати розподілені дані в кеші GridGain, використовуючи будь-яку сумісну з Redis програму-клієнт. Це дає можливість міграції з рішення для кешування Redis на повноцінну платформу GridGain із мінімальними змінами протоколів комунікацій клієнтів.

Оновлена ​​платформа тепер надає підтримку кешування .NET Entity Framework's 2nd level, яка може бути легко інтегрована з наявними програмами. Це забезпечує зростання продуктивності, оскільки результати запитів до даних зберігаються в розподіленому відмовостійкому кеші з можливістю спільного доступу, зазначили у GridGain.

Крім того, покращений компонент для керування сесіями ASP.NET, який забезпечується провайдером Ignite.NET, дозволяє розподіляти сесію між кластером машин для відмово збалансованого навантаження.

 

Інші новини