+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

GRAPHISOFT анонсує ArchiCAD 18

Інноваційні рішення, реалізовані в ArchiCAD 18, покликані суттєво згладити процес BIM-проектування. Найновіший механізм візуалізації CineRender, що дозволяє створювати фотореалістичні візуалізації найвищої якості, і раніше доступний тільки у програмі CINEMA 4D, призначеній для професійної візуалізації, тепер доступний прямо в інструменті BIM-проектування.

Основні можливості ArchiCAD 18:

Вбудований механізм візуалізації CineRender, створений компанією MAXON Computer для CINEMA 4D - Високоякісні фотореалістичні візуалізації продовжують залишатися основним способом демонстрації клієнту ідей архітектора. Інтеграція в ArchiCAD 18 професійного механізму візуалізації CineRender, розробленого компанією MAXON для CINEMA 4D, робить його доступним для більшої кількості користувачів. Якість візуалізацій, створюваних натисканням лише однієї кнопки, може змагатися з результатами, одержуваними при ретельному налаштуванні величезної кількості параметрів - це дає можливість як новачкам, так і професійним користувачам виконувати візуалізації, не залишаючи улюбленого BIM-додатку. Крім того, динамічний попередній перегляд і підтримка фонових обчислень роблять процес візуалізації плавним і безперебійним. створює додаткове навантаження на архітекторів та дизайнерів. ArchiCAD 18 відстежує та автоматично документує зміни моделі проектованої будівлі, що усуває можливість виникнення питань, пов'язаних із будь-якими коригуваннями проекту. Реалізована в ArchiCAD 18 функція управління Змінами повністю інтегрована в процес BIM-проектування та діє у 2D та у 3D-просторі.

Покращений обмін даними на основі PDF - формат PDF став одним із світових стандартів, що використовуються для передачі креслень та розв'язання багатьох інших завдань. Реалізована в ArchiCAD 18 підтримка BIM-інформації та ієрархічної структури даних, присутніх у файлах PDF, дозволяє спростити процес взаємодії учасників проектування.

OPEN BIM та робота з використанням IFC - В ArchiCAD 18 продовжує вдосконалюватись процес IFC-взаємодії на основі професійних схем призначення даних та управління ними, а також сертифікованих функцій високоякісного експорту. Для підвищення рівня взаємодії між учасниками проектування, ArchiCAD 18 реалізовано повноцінну підтримку формату BCF. BIM Collaboration Format - це відкритий формат файлів, який дозволяє додавати текстові та графічні коментарі до елементів IFC-моделі. Інформація BCF вбудовується безпосередньо в BIM-модель за допомогою функції Розмітки, що робить ArchiCAD одним з провідних BIM-додатків (включаючи програми перевірки моделей та програми конструктивного та інженерного проектування), що підтримують формат BCF.

Інтеграція GRAPHISOFT BIMcloud - справжній потенціал BIM розкривається при організації колективної роботи над одним і тим же BIM-проектом. Завдяки повній інтеграції з GRAPHISOFT BIMcloud, ArchiCAD 18 забезпечує безпрецедентні можливості BIM-взаємодії незалежно від кількості учасників проектування, їх розташування або складу проектних груп. Хмарні технології усувають будь-які обмеження для користувачів ArchiCAD.

Загальні вдосконалення робочого процесу– На додаток до абсолютно нових можливостей, що зачіпають різні аспекти проектування, в ArchiCAD 18 значні покращені і деякі реалізовані функції, що в черговий раз демонструє уважність GRAPHISOFT до побажань користувачів.

Інші новини