+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Держустанови Євросоюзу відмовляються від використання централізованих хмарних систем на користь приватних хмарних сховищ

Державні установи Євросоюзу відмовляються від використання централізованих хмарних систем на користь приватних хмарних сховищ

Розробники вільної хмарної платформи Nextcloud повідомили, що все більше установ та компаній із Євросоюзу відмовляються від використання централізованих хмарних систем на користь приватних хмарних сховищ, розгорнутих на власних потужностях. В основному європейські організації мігрують з публічних хмарних систем для відповідності вимогам закону GDPR та через юридичні проблеми, викликані застосуванням у США закону -центрів (більшість публічних хмарних платформ підтримуються американськими компаніями).

Nextcloud дозволяє розгорнути у своїй мережі повноцінне хмарне сховище з підтримкою синхронізації та обміну даними, а також пропонувати такі супутні функції, як засоби для спільного редагування документів, ведення відеоконференцій, обміну повідомленнями та, починаючи з поточного випуску, інтеграцією функцій для створення децентралізованої соціальної мережі. Впровадженням власних хмарних систем на базі Nextcloud зараз займаються Міністерство внутрішніх справ Франції, Федеральний уряд Німеччини, Міністерство освіти Нідерландів та урядові установи Швеції.

МВС Франції знаходиться в процесі впровадження рішення на базі Nextcloud, яке зможе масштабуватися до 300 тисяч користувачів та застосовуватися для безпечного обміну файлами та організації спільного редагування документів. В агентстві соціального страхування Швеції платформа Nextcloud задіяна для організації системи обміну повідомленнями та файлового сховища за допомогою наскрізного шифрування. В уряді Німеччини на базі Nextcloud формується середовище для організації спільної роботи та обміну даними.

Інші новини