+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Google запустила сервіс замовлення безпілотних таксі Waymo One для всіх бажаючих

Google запустила сервіс замовлення безпілотних таксі Waymo One для всіх бажаючих

Сервіс замовлення безпілотних таксі Waymo One став доступним усім бажаючим, хоча скористатися, як і раніше, можна лише на обмеженій території — лише в одному з районів міста Фінікс.

Google розмістила в каталозі App Store додаток, який дозволяє забронювати безпілотний автомобіль для поїздки містом. Завантажити та скористатися програмою тепер можуть усі користувачі, а не лише учасники пілотної програми Waymo Early Rider.

У мобільному додатку можна вказувати пункт призначення, а також місце, звідки потрібно забрати людину. Там же відображається вартість поїздки і можна сплатити за допомогою прив'язаної банківської картки. Крім того, у додатку пропонується можливість оцінювати якість поїздки за 5-бальною шкалою. Раніше додаток могли завантажити тільки користувачі Android-пристроїв.

На початок грудня 2019 року кількість постійних користувачів сервісу перевищила 1,5 тис. осіб, а загальна кількість поїздок становила понад 100 тис. Кількість щотижневих поїздок із січня по грудень 2019 року потроїлася.

У листопаді 2019 року таксі Waymo почали під'їжджати до клієнтів у повністю автономному режимі. Насамперед під час усіх поїздок за кермом самоврядних автомобілів знаходився співробітник компанії, який контролював роботу системи автономного керування. Користувач сам не зможе вибрати машину без водія, що страхує, але фірмовий додаток заздалегідь попередить людину, що замовлене таксі буде дійсно безпілотним.

Компанія надіслала пропозицію щодо зміни вимог до обладнання транспортних засобів до Міністерства транспорту США (United States Department of Transportation, DOT).

У 2020 році планується розширення географії роботи сервісу за межами Фінікса, але поки що тільки в США

Інші новини