+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Google запустив нову функцію свого помічника Google Assistant

Google запустив нову функцію для свого помічника Google Assistant

Google запустив нову функцію для свого помічника Google Assistant, за допомогою якої пристрої Google Home зможуть працювати у зв'язці з «розумними» лампочками Philips Hue і «ніжно» будити користувачів вранці, поступово додаючи рівень освітлення в кімнаті протягом 30 хвилин від підйому.

Як пише The Verge, функція так і називається «Gentle Sleep & Wake», тобто з її допомогою можна зімітувати не тільки штучний світанок і але захід сонця ввечері, поступово зменшуючи яскравість ламп у кімнаті. Досяганий ефект дуже схожий на той, який відчувають вранці вечорами власники апартаментів з натуральним освітленням: сонце сідає стає темнішим, але відбувається це дуже повільно, і вранці навпаки. Лампочки Philips, що підключаються по Wi-Fi до Google Home тепер зможуть робити також.

Опція "Gentle Wake" може бути активована в Google Assistant голосовою командою "Turn on Gentle Wake up", тобто "Увімкни м'яке пробудження", і таким чином вона автоматично буде застосована та запуститься по сигналу ранкового будильника. Також можуть використовуватися команди Wake up my lights або Sleep my lights, тобто Розбуди моє освітлення або Приспай моє освітлення. Крім того, для функції можна використовувати відкладений старт терміном до 24 годин і вводити ручні налаштування рівня освітленості.

Поки що користувачі «розумних» лампочок інших марок не зможуть насолодитися новими можливостями Google Home. Функція почала працювати англійською в таких країнах як США, Великобританія, Канада, Австралія, Сінгапур та Індія на пристроях Google Home.

Інші новини

Найкраща ціна