+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Google закриває свою програму для планування поїздок Trips

Google закриває свою програму для планування поїздок Trips

Google закриває свою програму для планування поїздок Trips. Розробники говорять про те, що більша частина функцій програми буде перенесена в пошукову систему Google, а також фірмовий додаток «Карти». З понеділка програма перестала функціонувати, але нотатки та збережені місця залишаться доступними в пошуковій системі для користувачів, які використовують обліковий запис Google.

Для виявлення різних визначних пам'яток, популярних місць, розважальних закладів та інших примітних об'єктів пропонується використовувати пошукову систему або оновлений портал «Подорожі» від Google. Незабаром з'явиться можливість додавати та редагувати нотатки через портал подорожей Google. Крім того, у додатку «Карти» також можна шукати цікаві місця, здійснювати бронювання квитків, а всі сформовані замовлення будуть доступні користувачам в автономному режимі.

Відмова від використання програми для планування подорожей Google Trips може не сподобатися людям, які звикли зберігати всі дані про поїздки та відпочинок в одному місці. Проте закриття програми є цілком закономірним кроком для Google. Справа в тому, що за три роки існування програми Google Trips багато його функцій стали доступними у веб-браузері, а також у програмі «Карти», яка використовує величезну кількість людей по всьому світу. Ймовірно, у компанії вирішили, що стимулювати розвиток спеціалізованого додатку недоцільно, оскільки пошукова система та сервіс «Карти» пропонують більший набір інструментів для людей, які планують вирушити у подорож.

Інші новини