+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Google заблокувала в Google Play додатки, які продають чи якимось чином сприяють реалізації марихуани

Google заблокувала в Google Play програми, які продають або якимось чином сприяють реалізації марихуани

Google заблокувала в каталозі Google Play додатки, які продають або якимось чином сприяють реалізації марихуани або пов'язаних із нею продуктів. Заборона була введена в рамках масштабних змін політики публікації контенту в магазині.

Нові правила схожі на заборону продажу тютюнової продукції в Google Play. Оновлена ​​політика корпорації сильно вдарить за такими мобільними версіями сервісів доставки, як Weedmaps та Eaze. Додаток Weedmaps завантажили понад 1 млн разів, а Eaze – близько 50 тис.

На думку представника компанії Eaze, введена Google заборона лише сприяє розвитку тіньового ринку наркотиків.

Як повідомили агентству Reuters у Google, розробникам додатків, що допомагають купувати марихуану, необов'язково відключати послуги — їм досить винести функцію додавання товарів у кошик межі самого докладання. Наприклад, у самій програмі можна вказати лише посилання, за яким доступна покупка канабісу, але безпосереднє оформлення замовлення та його оплату можна перекинути на веб-версію, що запускається в браузері.

Окрім обмежень на продаж марихуани в додатках, Google почала вимагати, щоб розробники вказували цільову аудиторію для своїх додатків, а програми, орієнтовані на дітей (як виключно на дітей, так і разом із дорослими), повинні слідувати сімейним політикам компанії. Це включає обмеження типів реклами, яка може з'являтися в додатках, додавання попереджень про безпеку для доповненої реальності, а також розкриття відомостей про те, яку інформацію розробники збирають про дітей.

Розробникам вже працюючих програм дали 30 днів на те, щоб привести свої продукти відповідно до нових правил Google Play

Інші новини

Найкраща ціна