+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Google випустила Skaffold - інструмент із відкритим кодом, який полегшує розробникам роботу з контейнерами Kuberentes

Google випустила Skaffold - інструмент із відкритим кодом, який полегшує розробникам роботу з контейнерами Kuberentes

Google випустила інструмент з відкритими вихідниками, який полегшує розробникам роботу з контейнерами Kuberentes. Йдеться про програму під назвою Skaffold.

Як пише видання SiliconANGLE, Kubernetes став основним продуктом для корпоративних контейнерних середовищ завдяки тому, що він автоматизує багато завдань, пов'язаних з налаштуванням та управлінням кластерами. Але внести зміни в розгортання платформи не так просто: розробникам доводиться переналаштовувати файли конфігурації та виконувати інші трудомісткі коригування щоразу, коли вони хочуть розгорнути оновлення.

Skaffold аналізує код на комп'ютері розробника, визначає, які зміни необхідно внести в середу Kubernetes, а потім автоматично розгортає оновлення. Цей процес завдяки інструменту Google скорочується з декількох хвилин до кількох секунд.

Skaffold допомагає розробникам створювати та розгортати програми в Kubernetes, а також запускати їх у кластері Kubernetes.

Skaffold керує процесом створення, зберігання та розгортання додатків у Kubernetes. Інструмент дозволяє розгорнути будь-який каталог з dockerfile у кластері k8s.

Skaffold створює локальний docker-образ, відправляє його до реєстру і розгортає, використовуючи інструмент командного рядка. Він також стежить за станом каталогу і при зміні коду всередині нього здійснює складання та повторне розгортання. На додаток, він передає логи з контейнерів.

Процес створення, передачі та розгортання налаштовується за допомогою YAML-файлу, тому розробник на цих етапах може використовувати найзручніші комбінації інструментів.

Компанія Google випустила фінальну версію Skaffold у публічний доступ після 20 місяців бета-тестування та розробки, в процесі якої було виконано не менше 40 ітерацій у проекті. Спільнота Open Source надала близько 5 тис. рядків коду для цього інструменти, заявили в Google

Інші новини