+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Google випустила нову версію браузера Chrome для операційних систем Windows, MacOS, Linux, Android та iOS

Google випустила нову версію браузера Chrome для операційних систем Windows, macOS, Linux, Android та iOS

Google випустила нову версію браузера Chrome для операційних систем Windows, MacOS, Linux, Android та iOS. Chrome 78 отримав нові налаштування, можливість примусового включення темної теми, підтримку перевірки пароля та ряд інших функцій.

У новій версії браузера більше опцій налаштування додано сторінку «Нова вкладка». Тепер можна встановити не просто фон сторінки, але також вибрати зображення зі списку пропонованих або вставити якусь власну картинку. Крім того, є можливість зміни зовнішнього вигляду ярликів.

Функція примусового увімкнення нічного режиму дозволяє активувати темну тему на всіх веб-сторінках, незалежно від того, підтримують її сайти чи ні. Запущене у лютому цього року розширення Google Password Checkup буде інтегрована в Chrome 78. Інструмент дозволяє перевірити за базою скомпрометованих облікових записів, чи безпечні дані, що вводяться користувачем. Якщо розширення виявить, що користувач вводить небезпечні дані, воно повідомить користувача про необхідність зміни пароля.

Ще одним нововведенням стане функція Click-to-Call, використовуючи яку користувач може виділити номер телефону на веб-сторінці і відправити його на свій Android-смартфон. В даний час ця функція знаходиться на етапі тестування і недоступна для широкого загалу користувачів.

Щодо технічних моментів, то в Chrome 78 тестується новий протокол DNS-over-HTTPS (DoH), розроблений для запобігання шпигунству. Розробники вирішили видалити функцію безпеки XSS Auditor, яка використовувалася в браузері з моменту виходу Chrome 4 2009 року.

Інші новини