+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Google випустила червневі оновлення безпеки для Android

Google випустила червневі оновлення безпеки для Android

Google випустила червневі оновлення безпеки для Android, що виправляють 22 вразливості. Оновлення складаються з двох рівнів – 2019-06-01 та 2019-06-05 та виправляють уразливості в Android System та Framework, компонентах ядра Linux, компонентах Qualcomm (у тому числі із закритим вихідним кодом) та фреймворку Media.

Критична вразливість у фреймворку Media є найнебезпечнішою з усіх, виправлених із виходом червневих патчів. З її допомогою віддалений зловмисник може виконати довільний код у контексті привілейованого процесу.

«У цьому бюлетені передбачено два рівні оновлень безпеки, що дозволяє партнерам Android швидше виправляти підмножину вразливостей, однакових для всіх пристроїв під керуванням Android», - йдеться у бюлетені.

Google попередила своїх партнерів про вразливість щонайменше за місяць до виходу виправлень. Жодних повідомлень про їхню експлуатацію компанія не отримувала.

Окрім виправлення вразливостей, червневий бюлетень також містить виправлення деяких помилок у роботі підтримуваних пристроїв Pixel. Зокрема, у Pixel 2 було виправлено проблему із завантажувачем ОС, через яку пристрій «зависав» при завантаженні. У Pixel 3 і 3 XL виправлено проблему припинення роботи камери під час відеозйомки. У Pixel 2, Pixel 2 XL, Pixel 3 та Pixel 3 XL була виправлена ​​помилка, через яку додаток Netflix викликав зависання системи.

Інші новини