+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Google незабаром почне автоматично переводити користувачів на двофакторну або двоетапну автентифікацію

Незабаром Google почне автоматично переводити користувачів на двофакторну або двоетапну аутентифікацію

В офіційному блозі Google примітка під назвою «Простіше і безпечніше майбутнє – без паролів» повідомляє, що  незабаром Google почне автоматично переводити користувачів на двофакторну або двоетапну аутентифікацію для підвищення безпеки облікового запису. 

Як підкреслює Google, використання мобільного пристрою для входу дає людям більш безпечний і надійний спосіб автентифікації, ніж використання одних лише паролів.

Таким чином, користувачі незабаром можуть виявити, що при вході в обліковий запис Google від них стали вимагати введення спеціальних кодів з мобільного пристрою. Однак це «вимушене» підвищення безпеки можна скасувати - знову налаштуйте обліковий запис на використання звичайних паролів. 

Google пояснює своє рішення: ви можете цього не усвідомлювати, але паролі є найбільшою загрозою для вашої безпеки в Інтернеті: ними легко вкрасти, важко запам'ятати та виснажливо керувати. Багато людей вважають, що пароль повинен бути максимально довгим і складним, але в багатьох випадках це дійсно може збільшити ризик. Складні паролі заохочують користувачів використовувати їх для декількох облікових записів; Насправді, 66% американців зізнаються, що використовували один і той же пароль на декількох сайтах, що робить всі ці облікові записи вразливими до падіння будь-якого з них ».

Інші новини

Найкраща ціна