+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Google тимчасово призупинила розсилку оновлень для Chrome

Google тимчасово призупинила розсилку оновлень для Chrome

У Мережі з'явилися скарги від користувачів Mac на те, що після вимкнення або перезавантаження комп'ютера система раптом перестає завантажуватися. Одні звинувачують якийсь «вірус», інші списують все на пошкодження однієї з системних папок. Однак причиною проблеми стало оновлення для Google Chrome, яке випадково видалило символьне посилання the /var.

Як повідомляєGoogle, проблема пов'язана з помилкою в новій версії механізму для оновлення програмного забезпечення Google Keystone. Відповідно до публікації у блозі Mr. Macintosh з неможливістю завантаження системи зіткнулися лише користувачі версій macOS від 10.9 до 10.14, які відключили функцію безпеки Software Integrity Protection (SIP). Зокрема, проблема торкнулася користувачів відеоредактора Avid Media Composer. Як правило, користувачі цього ПЗ використовують сторонні відеокарти і тому змушені відключати SIP.

Google тимчасово призупинила розсилку оновлень для Chrome і опублікувала інструкції з відновлення символьного посилання the /var. Для відновлення посилання потрібно перезавантажити комп'ютер у режимі відновлення, у меню «Утиліти» вибрати програму «Термінал» і запустити такі команди:

chroot /Volumes/Macintosh\ HD # "Macintosh HD" is the default

rm -rf /Library/Google/GoogleSoftwareUpdate/GoogleSoftwareUpdate.bundle

mv var var_back # var may не існує, але це є добре

ln -sh private/var var

chflags -h restricted /var

chflags -h hidden /var

xattr -sw com.apple.rootless "" /var

Далі слід перезавантажити комп'ютер, і проблемне оновлення буде видалено.

Інші новини