+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Google внесла зміни до політики безпеки Play Store - розробники шкідливих Android-програм більше не зможуть публікувати свої продукти в магазині

Google внесла зміни до політики безпеки Play Store - розробники шкідливих Android-додатків більше не зможуть публікувати свої продукти в магазині

Нові політики безпеки передбачають перевірку публікованих у Play Store додатків вручну.

Google внесла зміни до політики безпеки Play Store, завдяки яким розробники шкідливих Android-програм більше не зможуть публікувати свої продукти в магазині. Зокрема Google ввела нові обмеження для Android API, і тепер перед публікацією в Play Store кожен додаток має обов'язково проходити складну перевірку та тестування безпеки.

Серед інших покращень – перевірка додатків людьми, а не автоматизованими засобами. Крім того, розробники більше не можуть зловживати сервісами доступності Android, а для програм були введені обмеження на отримання доступу до деяких сервісів, наприклад, журналів дзвінків та SMS.

Раніше Google вже додала до свого магазину сканер, який здійснює пошук шкідливого програмного забезпечення на базі активності програм. До інших заходів щодо посилення захисту Play Store належить запуск програми виплати винагороди за виявлені вразливості тощо.

Процес перевірки доданих у Play Store додатків від нових розробників без історії публікації надійних додатків став швидше і тепер займатиме не тижні, а дні.

«Хоча більшість розробників Android-додатків є сумлінними, деякі облікові записи все ж таки блокуються за серйозні систематичні порушення політик безпеки. Хоча більш ніж у 99% випадків рішення про блокування є вірним, нас дуже хвилює те, які наслідки може викликати блокування помилково», - повідомляється в блозі Google.

Відтепер власники помилково заблокованих облікових записів можуть відразу подавати апеляцію, і команда Android уважно її розгляне. Якщо в процесі перевірки з'ясується, що обліковий запис заблоковано помилково, його буде відновлено.

Інші новини