+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Google покращує Google Maps та безпеку

Google покращує Google Maps та безпеку

Google анонсувала абсолютно нову функцію для користувачів Android в Індії. Як повідомляється, ця можливість дозволить автоматично відстежувати зміну маршруту та повідомляти водія, якщо він відхиляється від курсу. Це буде реалізовано в рамках Google Карт.

Щоб увімкнути цю функцію, після пошуку пункту призначення та отримання маршрутів потрібно вибрати опції «Залишатися в безпеці» та «Отримати попередження про маршрут». Після цього, якщо транспортний засіб відхиляється більш ніж півкілометра від запропонованого маршруту, система повідомить про це. Про терміни та можливість появи її в інших станах поки не повідомляється.

Однак це не єдине нововведення. Тепер Google дозволяє користувачам автоматично видаляти дані, які вона збирає зі своїх пристроїв. Йдеться про історію розташування та службових даних для додатків. Раніше користувачі мали можливість відключити всі системи стеження, але це оберталося поруч проблем.

У компанії заявили, що працюють над тим, щоб дані користувачів були конфіденційними та безпечними. Для цього ще в травні компанія заявила про впровадження системи, яка автоматично видалятиме відомості, старші за певний термін. На вибір пропонується діапазон від 3 до 18 місяців. Ці нововведення з'являться вже найближчими тижнями в Google Maps та фірмових додатках.

При цьому такі функції будуть доступні не тільки на Android, а й на iOS.

Інші новини

Найкраща ціна