+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Google Stadia - терміни запуску сервісу та вартість його використання будуть оголошені у червні

Google Stadia - терміни запуску сервісу та вартість його використання будуть оголошені в червні

Стримінговий сервіс Stadia - це потокова служба, використовуючи яку люди зможуть грати в найсучасніші відеоігри, не маючи продуктивного комп'ютера або потужного мобільного гаджета. Все, що потрібно для взаємодії з сервісом Stadia, – це стабільне високошвидкісне підключення до Інтернету.

Раніше в офіційному акаунті Google Stadia в мережі Twitter з'явилося повідомлення про те, що вартість підписки на сервіс, анонси ігор та інформацію про запуск буде оголошено цього літа. Передбачалося, що докладніші дані про проект з'являться на щорічній виставці E3 2019, але виявилося, що це відбудеться ще раніше. Про це свідчить офіційне повідомлення розробників проекту Google Stadia у мережі Twitter, відповідно до якого інформація про вартість використання сервісу, бібліотеці доступних ігор та можливих термінів запуску буде розкрито 6 червня.

За деякими даними, сервіс Google Stadia буде запущено цього року. На початковому етапі він стане доступним користувачам із США, Канади, а також деяких європейських країн. Відомо, що вже на старті сервіс буде доступний не тільки на комп'ютерах, але також ноутбуках, телевізорах і смартфонах. Функціонування Stadia забезпечується обчислювальними потужностями хмарного сервісу, рахунок чого користувачі, які мають у своєму розпорядженні не найпродуктивніші комп'ютери, можуть вільно грати в будь-які сучасні ігри.

Також відомо, що Google Stadia підтримуватиме багато контролерів. Крім того, розробники мають намір випустити свій фірмовий контролер під назвою Stadia Controller. Маючи бездротовий контролер із вбудованим адаптером Wi-Fi, користувачі отримають можливість його підключення до будь-якого пристрою, що зробить ігровий процес комфортнішим.

Детальнішу інформацію про Google Stadia, терміни запуску сервісу та вартість його використання слід чекати 6 червня.

Інші новини